Personer med emneord «Kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marthe Amundsen Amundsen, Marthe Prosjektleder +47-22844447 marthe.amundsen@uv.uio.no informasjon, rekrutteringsprosjekter, Kommunikasjon, web
Bilde av Øystein Andresen Andresen, Øystein Førstekonsulent +47-22850226 oystein.andresen@cemo.uio.no Kommunikasjon, fotografering, forskningsformidling, Nettpublisering, videoproduksjon
Bilde av Arild Boman Boman, Arild Førsteamanuensis emeritus +47-22840700 +47-22840731 arild.boman@iped.uio.no Pedagogikk, Kommunikasjon, Elektronisk kunst, Kunnskapskanalen
Bilde av Shane David Colvin Colvin, Shane David Senioringeniør +47-22858015 shanecol@uv.uio.no Marketing, Grafisk design, podcasting, fotografering, PR, Blogging, Design, Lyd, Sosiale medier, Videoproduksjon, Branding, Web, Utstilling design, kommunikasjon
Bilde av Liv Heidi Mjelve Mjelve, Liv Heidi Førsteamanuensis / Faglig studieleder +47-22858131 l.h.mjelve@isp.uio.no Rådgivning og innovasjon, Spesialpedagogikk, Psykososiale vansker, Kommunikasjon
Bilde av Aina  Rødal Rødal, Aina Kommunikasjonsrådgiver (i permisjon) +47-22841838 aina.rodal@uv.uio.no Kommunikasjon, Mediekontakt, forskningsformidling, Pressekontakt, Kommunikasjonsrådgiver, Web
Bilde av Arne Skodvin Skodvin, Arne Førsteamanuensis emeritus +47-22855391 arne.skodvin@iped.uio.no Universitetspedagogikk, Pedagogikk, Kommunikasjon, Læringsutbytte
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Rådgiver +47-22858112 trine.smestad@uv.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Web, forskningsformidling, Nettredaktør, prosjektledelse
Bilde av Jarle V Traavik Traavik, Jarle V Seksjonssjef +47-22858264 +47-46412402 j.v.traavik@uv.uio.no Virksomhetsstyring, Organisasjonsutvikling, Økonomi, Prosjektledelse, Kommunikasjon, Strategi