Ansatte - Centre for Educational Measurement

 

Søk etter ansatte og studenter

Listen inneholder 24 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andresen, Øystein Førstekonsulent +47-22850226 oystein.andresen@cemo.uio.no Kommunikasjon, forskningsformidling, fotografering, Nettpublisering
Aursand, Leah Rose Vitenskapelig assistent l.r.aursand@cemo.uio.no
Blömeke, Sigrid Senterleder sigrid.blomeke@cemo.uio.no Lærerkompetanse, internasjonale studier, evnetester, prestasjonsmåling
Braeken, Johan Førsteamanuensis +47-22844826 johan.braeken@cemo.uio.no
Chen, Hsin Vitenskapelig assistent hsin.chen@cemo.uio.no
Daus, Stephan Stipendiat +47-22844471 92433550 (mob) 92433550 stephan.daus@cemo.uio.no
Emslander, Valentin valentin.emslander@cemo.uio.no
Frey, Andreas Professor II +493641945348 andreas.frey@cemo.uio.no
Helland-Riise, Fredrik Stipendiat fredrik.helland-riise@cemo.uio.no
Lehre, Anne-Catherine W G Seniorrådgiver +47-22854151 a.c.w.g.lehre@cemo.uio.no
Liaw, Yuan-Ling Postdoktor y.l.liaw@cemo.uio.no
Matta, Tyler Forsker tyler.matta@cemo.uio.no
Mughogho, Kondwani Kajera Stipendiat k.k.mughogho@cemo.uio.no
Olsen, Rolf Vegar Professor +47-22844510 98859376 (mob) 988 59376 r.v.olsen@cemo.uio.no Læring og utdanning, CEMO, Fagdidaktikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Læringsutbytte
Paap, Muirne C. S. +47-22844413 m.c.s.paap@cemo.uio.no
Rognlien, Henning Vitenskapelig assistent hennifr@student.sv.uio.no
Rutkowski, David Professor +47-22844468 david.rutkowski@cemo.uio.no
Rutkowski, Leslie Professor +47-22844490 leslie.rutkowski@cemo.uio.no
Schauber, Stefan Postdoktor +47-22850225 stefan.schauber@cemo.uio.no
Scherer, Ronny Postdoktor +47-22844402 ronny.scherer@cemo.uio.no Computer-based assessment, Critical thinking, Problem solving, Science education, Psychometrics, International comparative studies, Computer programming, Meta-analysis
Skrondal, Anders Professor II anders.skrondal@cemo.uio.no Psychometrics, Biostatistics, Statistics
Tesema, Melaku Tesfa Vitenskapelig assistent +47-22844470 45162925 m.t.tesema@cemo.uio.no
Wu, Yuanyue yuanyue.wu@cemo.uio.no
Zachrisson, Henrik Daae Professor II 40048017 (mob) 40048017 h.d.zachrisson@nubu.no Econometrics, Longitudinal Modeling, Early Childhood Education and Care, Developmental Psychology