Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 149
Navn Telefon E-post Emneord
Fevolden, Benedikte Homme Rådgiver +47-22844416 b.h.fevolden@ils.uio.no
Bilde av Dag T Oddssøn  Fjeldstad Fjeldstad , Dag T Oddssøn Senior d.t.o.fjeldstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Samfunnsfagdidaktikk
Bilde av Britt Oda Fosse Fosse, Britt Oda Førsteamanuensis +47-22844598 b.o.fosse@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Jon Erlend Fosvold Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47-22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Fredlund, Tobias Postdoktor tobias.fredlund@ils.uio.no Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Lærerutdanning, Sosialsemiotikk, Variasjonsteori, Naturfagdidaktikk
Bilde av Tove Stjern Frønes Frønes, Tove Stjern Rådgiver +47-22844397 t.s.frones@ils.uio.no Læring og utdanning, EKVA
Bilde av Anniken Furberg Furberg, Anniken Førsteamanuensis +47-22844914 anniken.furberg@ils.uio.no Teknologibasert læring, samarbeidslæring, læring i naturfag, interaksjonsanalyse, sosiokulturell teori
Bilde av Ida Lodding Gabrielsen Gabrielsen, Ida Lodding Stipendiat i.l.gabrielsen@ils.uio.no
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Førsteamanuensis +47-22858186 oystein.gilje@ils.uio.no Pedagogikk, Barn og ungdoms utdanningsforløp, IKT og læring, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst
Bilde av Gunnar Gjone Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk
Bilde av Silje Kristin Gloppen Gloppen, Silje Kristin Stipendiat +47-99690769 s.k.gloppen@ils.uio.no
Bilde av Jan Grannäs Grannäs, Jan Førsteamanuensis jan.grannas@ils.uio.no
Bilde av Liv Sissel Grønmo Grønmo, Liv Sissel Førsteamanuensis +47-22857623 l.s.gronmo@ils.uio.no Læring og utdanning, EKVA
Bilde av Greta Björk Gudmundsdottir Gudmundsdottir, Greta Björk Førsteamanuensis +47-22855697 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Bilde av Bjørn Sverre Gulheim Gulheim, Bjørn Sverre Avdelingsingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Teaching Learning Video Lab, Lokal-it
Bilde av Ann Elisabeth Gunnulfsen Gunnulfsen, Ann Elisabeth Stipendiat +47-22858557 97759928 +4797759928 a.e.gunnulfsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, Styring av utdanning, Læring, Læring og utdanning, CLEG, Nasjonale prøver, Testing, Læreplan
Bilde av Jeffrey B.  Hall Hall, Jeffrey B. Postdoktor +4722857617 jeffrey.hall[replace with at]ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Tilsyn, Policy, Organisasjonsteori
Bilde av Geir Ove Halvorsen Halvorsen, Geir Ove Universitetslektor g.o.halvorsen@ils.uio.no
Hartvigsen, Kirsten Marie Førstelektor k.m.hartvigsen@ils.uio.no
Bilde av Ida Katrine R Hatlevik Hatlevik, Ida Katrine R Postdoktor 98005256 i.k.r.hatlevik@ils.uio.no
Bilde av Trond Eiliv Hauge Hauge, Trond Eiliv Professor emeritus t.e.hauge@ils.uio.no Lærerutdanning, IKT og læring, Design for undervisning
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47-22857364 +47-92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Kristin Helstad Helstad, Kristin Førsteamanuensis +47-22854066 +47-95273101 95273101 kristin.helstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Norskdidaktikk, Skoleutvikling
Bilde av Hege Yvonne Hermansen Hermansen, Hege Yvonne Postdoktor 90882506 h.y.hermansen@ils.uio.no Profesjonskunnskap, Lærerutdanning, Kunnskapspraksiser, Vurdering, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, Lærersamarbeid
Bilde av Frøydis Hertzberg Hertzberg, Frøydis Professor emerita froydis.hertzberg@ils.uio.no Fagdidaktikk, Norskdidaktikk, Skriveforskning, Sjangerundervisning, Retorikk, Muntlige ferdigheter, Kunnskap i skolen, Akademisk skriving