Vitenskapelig ansatte - Side 2

Personer 26 - 50 av 106
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Førsteamanuensis +47-22858186 oystein.gilje@ils.uio.no Pedagogikk, Barn og ungdoms utdanningsforløp, IKT og læring, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst
Bilde av Gunnar Gjone Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk
Bilde av Silje Kristin Gloppen Gloppen, Silje Kristin Stipendiat +47-99690769 s.k.gloppen@ils.uio.no
Bilde av Jan Grannäs Grannäs, Jan Førsteamanuensis jan.grannas@ils.uio.no
Bilde av Liv Sissel Grønmo Grønmo, Liv Sissel Førsteamanuensis +47-22857623 l.s.gronmo@ils.uio.no Læring og utdanning, EKVA
Bilde av Greta Björk Gudmundsdottir Gudmundsdottir, Greta Björk Førsteamanuensis +47-22855697 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Bilde av Ann Elisabeth Gunnulfsen Gunnulfsen, Ann Elisabeth Stipendiat +47-22858557 97759928 +4797759928 a.e.gunnulfsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, Styring av utdanning, Læring, Læring og utdanning, CLEG, Nasjonale prøver, Testing, Læreplan
Bilde av Jeffrey B.  Hall Hall, Jeffrey B. Postdoktor +4722857617 jeffrey.hall[replace with at]ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Tilsyn, Policy, Organisasjonsteori
Bilde av Geir Ove Halvorsen Halvorsen, Geir Ove Universitetslektor g.o.halvorsen@ils.uio.no
Hartvigsen, Kirsten Marie Førstelektor k.m.hartvigsen@ils.uio.no
Bilde av Ida Katrine R Hatlevik Hatlevik, Ida Katrine R Postdoktor 98005256 i.k.r.hatlevik@ils.uio.no
Bilde av Trond Eiliv Hauge Hauge, Trond Eiliv Professor emeritus t.e.hauge@ils.uio.no Lærerutdanning, IKT og læring, Design for undervisning
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47-22857364 +47-92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Kristin Helstad Helstad, Kristin Førsteamanuensis +47-22854066 +47-95273101 95273101 kristin.helstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Norskdidaktikk, Skoleutvikling
Bilde av Hege Yvonne Hermansen Hermansen, Hege Yvonne Postdoktor 90882506 h.y.hermansen@ils.uio.no Profesjonskunnskap, Lærerutdanning, Kunnskapspraksiser, Vurdering, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, Lærersamarbeid
Bilde av Frøydis Hertzberg Hertzberg, Frøydis Professor emerita froydis.hertzberg@ils.uio.no Fagdidaktikk, Norskdidaktikk, Skriveforskning, Sjangerundervisning, Retorikk, Muntlige ferdigheter, Kunnskap i skolen, Akademisk skriving
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47-22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Sylvi Stenersen Hovdenak Hovdenak, Sylvi Stenersen Professor +47-22857877 s.s.hovdenak@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Rådgiver +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Hvistendahl Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Ingulfsen, Line Stipendiat +47-22852920 +4797599159 line.ingulfsen@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Multimodalitet, Literacy, Læremidler, sosiokulturell teori
Jahnsen, Vanja Røkkum Stipendiat v.r.jahnsen@ils.uio.no
Bilde av Fredrik Jensen Jensen, Fredrik Forsker +47-22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Ragnhild Engdal Jensen Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førsteamanuensis +47-22844857 +4745411604 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse