Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 111
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Rachelle Esterhazy Esterhazy, Rachelle Stipendiat +47-22858113 rachelle.esterhazy@iped.uio.no Høyere utdanning, Pedagogikk
Bilde av Ester Fremstad Fremstad, Ester Førstelektor +47-22857305 +47-41414620 +47-41414620 ester.fremstad@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Læring, Etikk, Danning, Undervisning, Universitetspedagogikk
Bilde av Philipp Friedrich Friedrich, Philipp Stipendiat +47-22855526 philipp.friedrich@iped.uio.no Høyere utdanning
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen Stipendiat +47-22840595 j.i.j.froytlog@iped.uio.no Kvantitativ metodologi, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Kvalitativ metodologi
Bilde av Torgrim  Gjesme Gjesme, Torgrim Professor emeritus torgrim.gjesme@iped.uio.no Pedagogikk, Lære å prestere, Motivasjon
Bilde av Ulf Tero Grefsgård Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47-22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Terje Grønning Grønning, Terje Professor +47-22855336 +47-22844475 terje.gronning@iped.uio.no Organisasjonsteori, Organisasjonsutvikling, Entreprenørskap, Arbeidslivslæring, Innovasjon
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47-22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Reise, Refusjon, Sykemelding, UV ex fak, Økonomi, Personaladministrasjon, Studieadministrasjon, Bilag, UTVIT
Bilde av Vibeke Grøver Grøver, Vibeke Professor +47-22857601 vibeke.grover@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Pedagogikk, Språkutvikling og språkvansker
Bilde av Ridah Haider Haider, Ridah Konsulent +47-22855352 ridah.haider@iped.uio.no Innkjøp, Bestilling, Resepsjon
Bilde av Mervi Anneli Hasu Hasu, Mervi Anneli Førsteamanuensis +47-22854336 m.a.hasu@iped.uio.no Arbeidslivslæring, Pedagogikk
Bilde av Kristinn Hegna Hegna, Kristinn Førsteamanuensis +47-22840711 kristinn.hegna@iped.uio.no Identitet, Sosial ulikhet og utdanning, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Kvantitative utdanningsanalyser, Etnisitet, Moderne oppvekst, Seksualitet, Overganger, Kjønn, Kvalitativ metodologi, Pedagogikk, Yrkesfag
Bilde av Mia Cecilie Heller Heller, Mia Cecilie Stipendiat +47-22855517 m.c.heller@iped.uio.no Minoritetsspråklige barn og unge, Pedagogikk, Lese- og skrivevansker
Bilde av Hege Yvonne Hermansen Hermansen, Hege Yvonne Førsteamanuensis +47-22858803 +47-90882506 h.y.hermansen@iped.uio.no Profesjonskunnskap, Lærerutdanning, Kunnskapspraksiser, Vurdering, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, Lærersamarbeid, Høyere utdanning
Bilde av Per Hetland Hetland, Per Professor +47-22840764 +47-98888166 per.hetland@iped.uio.no Kunnskapsorganisasjoner, Kommunikasjon av forskning og teknologi, IKT og læring
Bilde av Finn R. Hjardemaal Hjardemaal, Finn R. Førsteamanuensis +47-22855296 f.r.hjardemaal@iped.uio.no Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Oppdragelesesteori, Lærerutdanningsforskning, Danning, Kvantitativ metodologi, Kvalitativ metodologi, Pedagogikk, Læreplanstudier
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47-22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Tildeling av veildere norsk master, Masteropptak, Master i PPR, Allmennmaster
Bilde av Kjetil Horn Hogstad Hogstad, Kjetil Horn Stipendiat +47-22844883 k.h.hogstad@iped.uio.no Danning, Pedagogisk filosofi, Pedagogikk
Bilde av Hansjörg Hohr Hohr, Hansjörg +47-22855287 hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogisk filosofi, Pedagogikk, Folkeeventyr, Estetikk, Danning, Lek, Demokrati
Bilde av Elisabeth Hovdhaugen Hovdhaugen, Elisabeth Førstelektor +47-22840951 elisabeth.hovdhaugen@iped.uio.no Utdanningsreformer, Høyere utdanning, Pedagogikk
Bilde av Bernadette Hörmann Hörmann, Bernadette Postdoktor +47-22858151 bernadette.hormann@iped.uio.no Pedagogikk, Didaktikk, Danning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Harald Jarning Jarning, Harald Førsteamanuensis +47-22856283 harald.jarning@iped.uio.no Didaktikk, Pedagogikk, Lærerutdanning, Utdanningshistorie
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47-22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Profesjonslæring, Profesjonskunnskap, Høyere utdanning
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no Rekruttering, KUL masterprogram, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Miljøfyrtårn
Bilde av Karl Øyvind Jordell Jordell, Karl Øyvind Professor +47-22855382 k.o.jordell@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning, Lærerutdanning