Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 111
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ester Fremstad Fremstad, Ester Universitetslektor +47-22857305 +47-41414620 +47-41414620 ester.fremstad@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Læring, Undervisning, Etikk, Universitetspedagogikk, Danning
Bilde av Philipp Friedrich Friedrich, Philipp Stipendiat +47-22855526 philipp.friedrich@iped.uio.no Høyere utdanning
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen Stipendiat +47-22840595 j.i.j.froytlog@iped.uio.no Pedagogikk, Digitale læringsomgivelser, Dialog i klasserommet, Kvalitativ metodologi, Kvantitativ metodologi
Bilde av Margaret Mumbi Githanga Githanga, Margaret Mumbi Stipendiat +47-22857481 m.m.githanga@iped.uio.no Pedagogikk, Spesialpedagogikk, Lærerutdanning
Bilde av Torgrim  Gjesme Gjesme, Torgrim Professor emeritus torgrim.gjesme@iped.uio.no Pedagogikk, Motivasjon, Lære å prestere
Bilde av Ulf Tero Grefsgård Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47-22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Nettpublisering
Bilde av Terje Grønning Grønning, Terje Professor +47-22855336 +47-22844475 terje.gronning@iped.uio.no Arbeidslivslæring, Entreprenørskap, Innovasjon, Organisasjonsteori, Organisasjonsutvikling
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47-22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Studieadministrasjon, UTVIT, UV ex fak, Økonomi, Bilag, Personaladministrasjon, Refusjon, Reise, Sykemelding
Bilde av Vibeke Grøver Grøver, Vibeke Professor +47-22857601 vibeke.grover@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Språkutvikling og språkvansker
Bilde av Ridah Haider Haider, Ridah Konsulent +47-22855352 ridah.haider@iped.uio.no Bestilling, Innkjøp, Resepsjon
Bilde av Mervi Anneli Hasu Hasu, Mervi Anneli Førsteamanuensis +47-22854336 m.a.hasu@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslivslæring
Bilde av Kristinn Hegna Hegna, Kristinn Førsteamanuensis +47-22840711 kristinn.hegna@iped.uio.no Pedagogikk, Moderne oppvekst, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Identitet, Kjønn, Etnisitet, Seksualitet, Sosial ulikhet og utdanning, Yrkesfag, Overganger, Kvalitativ metodologi, Kvantitative utdanningsanalyser
Bilde av Mia Cecilie Heller Heller, Mia Cecilie Stipendiat +47-22855517 m.c.heller@iped.uio.no Pedagogikk, Minoritetsspråklige barn og unge, Lese- og skrivevansker
Bilde av Per Hetland Hetland, Per Førsteamanuensis +47-22840764 +47-98888166 per.hetland@iped.uio.no IKT og læring, Kunnskapsorganisasjoner, Kommunikasjon av forskning og teknologi
Bilde av Finn R. Hjardemaal Hjardemaal, Finn R. Førsteamanuensis +47-22855296 f.r.hjardemaal@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Læreplanstudier, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kvalitativ metodologi, Kvantitativ metodologi, Oppdragelesesteori, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47-22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Kjetil Horn Hogstad Hogstad, Kjetil Horn Stipendiat +47-22844883 k.h.hogstad@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Danning
Bilde av Hansjörg Hohr Hohr, Hansjörg Professor +47-22855287 hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Estetikk, Lek, Folkeeventyr, Danning, Demokrati
Bilde av Elisabeth Hovdhaugen Hovdhaugen, Elisabeth Førsteamanuensis elisabeth.hovdhaugen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Utdanningsreformer
Bilde av Bernadette Hörmann Hörmann, Bernadette Postdoktor +47-22858151 bernadette.hormann@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Didaktikk, Danning
Bilde av Harald Jarning Jarning, Harald Førsteamanuensis +47-22856283 harald.jarning@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningshistorie, Didaktikk, Lærerutdanning
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47-22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no KUL masterprogram, Miljøfyrtårn, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering
Bilde av Karl Øyvind Jordell Jordell, Karl Øyvind Professor +47-22855382 k.o.jordell@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Alfredo Jornet Gil Jornet Gil, Alfredo Postdoktor +47-22840146 95156142 a.j.gil@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Meningsdanning, Læringskontekst, Blandede virkeligheter