Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 101 - 111 av 111
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Helge Ivar Strømsø Strømsø, Helge Ivar Professor/ Prodekan for forskning +47-22858188 h.i.stromso@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Leseforståelse og tekstbasert læring
Bilde av Rachel Sweetman Sweetman, Rachel Stipendiat +47-22852897 rachel.sweetman@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Læringsutbytte, Indikatorer i høyere utdanning, Resultatmål
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47-22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Personaladministrasjon, Økonomistyring, Kontor
Bilde av Eli Tronsmo Tronsmo, Eli Stipendiat +47-22854072 eli.tronsmo@iped.uio.no Pedagogikk, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring, Læreres læring, Kunnskapskulturer
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47-22840735 +47-92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Stein Erik Ulvund Ulvund, Stein Erik Professor +47-22854252 s.e.ulvund@iped.uio.no Pedagogikk, Barn i risiko, Forebygging, Longitudinell læring, Psykisk helse, Relasjonsteori, Tidlig intervensjon
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47-22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Resepsjon, Rekvisita, Arrangementer
Bilde av Anne Line Wittek Wittek, Anne Line Professor +47-22858515 a.l.wittek@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonsutdanning, Veiledning, Sosiokulturell teori, Skrivepedagogikk, Lærerutdanning
Bilde av Svein Østerud Østerud, Svein Professor emeritus +47-22840785 svein.osterud@iped.uio.no Pedagogikk, Literacy, Læreplan, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Kamil Øzerk Øzerk, Kamil Professor +47-22855347 kamil.ozerk@iped.uio.no Pedagogikk, Klasseromsforskning, Leseforståelse og tekstbasert læring, Læreplanstudier, Læringsutbytte, Minoritetsspråklige barn og unge, Tilpasset og inkluderende opplæring, Utdanningsreformer