Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 101 - 111 av 111
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Helge Ivar Strømsø Strømsø, Helge Ivar Professor/ Prodekan for forskning +47-22858188 h.i.stromso@iped.uio.no Høyere utdanning, Leseforståelse og tekstbasert læring, Pedagogikk
Bilde av Rachel Sweetman Sweetman, Rachel Stipendiat +47-22852897 rachel.sweetman@iped.uio.no Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Resultatmål, Indikatorer i høyere utdanning, Læringsutbytte, Pedagogikk
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47-22855126 r.a.syed@iped.uio.no Bachelor i pedagogikk, Studieadministrasjon
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Eli Tronsmo Tronsmo, Eli Stipendiat +47-22854072 eli.tronsmo@iped.uio.no Profesjonskunnskap, Kunnskapskulturer, Læreres læring, Profesjonslæring, Pedagogikk
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47-22840735 +47-92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsformidling, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon
Bilde av Stein Erik Ulvund Ulvund, Stein Erik Professor +47-22854252 s.e.ulvund@iped.uio.no Barn i risiko, Psykisk helse, Pedagogikk, Tidlig intervensjon, Forebygging, Relasjonsteori, Longitudinell læring
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47-22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Arrangementer, Rekvisita, Resepsjon
Bilde av Anne Line Wittek Wittek, Anne Line Professor +47-22858515 a.l.wittek@iped.uio.no Sosiokulturell teori, Høyere utdanning, Lærerutdanning, Skrivepedagogikk, Pedagogikk, Veiledning, Profesjonsutdanning
Bilde av Svein Østerud Østerud, Svein Professor emeritus +47-22840785 svein.osterud@iped.uio.no Digitale læringsomgivelser, Pedagogikk, Literacy, Læreplan
Bilde av Kamil Øzerk Øzerk, Kamil Professor +47-22855347 kamil.ozerk@iped.uio.no Pedagogikk, Minoritetsspråklige barn og unge, Læringsutbytte, Utdanningsreformer, Tilpasset og inkluderende opplæring, Klasseromsforskning, Leseforståelse og tekstbasert læring, Læreplanstudier