Administrativt ansatte

Personer 1 - 17 av 17
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Camilla Bakke Bakke, Camilla Seniorkonsulent +47-22858032 camilla.bakke@iped.uio.no Studieadministrasjon, Comparative and International Education Master Program
Bilde av Kristi Barcus Barcus, Kristi Seniorkonsulent +47-22855356 kristi.barcus@iped.uio.no Utenlandske studenter, Studieadministrasjon, Master in Higher Education
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47-22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no PED3001, Programrådssekretær, Koordinator for studieadministrasjon
Bilde av Ulf Tero Grefsgård Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47-22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47-22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Reise, Refusjon, Sykemelding, UV ex fak, Økonomi, Personaladministrasjon, Studieadministrasjon, Bilag, UTVIT
Bilde av Ridah Haider Haider, Ridah Konsulent +47-22855352 ridah.haider@iped.uio.no Innkjøp, Bestilling, Resepsjon
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47-22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Tildeling av veildere norsk master, Masteropptak, Master i PPR, Allmennmaster
Bilde av Samia Iram Iram, Samia Førstekonsulent +47-22855356 samia.iram@iped.uio.no Utenlandske studenter, Studieadministrasjon, Master in Higher Education
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no Rekruttering, KUL masterprogram, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Miljøfyrtårn
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47-22844479 paola.lovland@iped.uio.no Universitetspedagogikk
Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47-22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47-22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak, Master i pedagogikk
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47-22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Bachelor i pedagogikk, Comparative and International Education Master Program, Studieadministrasjon
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47-22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47-22840735 +47-92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47-22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Arrangementer, Rekvisita, Resepsjon