Administrativt ansatte

Personer 1 - 16 av 16
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Camilla Bakke Bakke, Camilla Seniorkonsulent +47-22858032 camilla.bakke@iped.uio.no Studieadministrasjon, Comparative and International Education Master Program
Bilde av Kristi Barcus Barcus, Kristi Seniorkonsulent +47-22855356 kristi.barcus@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master in Higher Education, Utenlandske studenter
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47-22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no Koordinator for studieadministrasjon, Programrådssekretær, PED3001
Bilde av Ulf Tero Grefsgård Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47-22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Nettpublisering
Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47-22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Studieadministrasjon, UTVIT, UV ex fak, Økonomi, Bilag, Personaladministrasjon, Refusjon, Reise, Sykemelding
Bilde av Ridah Haider Haider, Ridah Konsulent +47-22855352 ridah.haider@iped.uio.no Bestilling, Innkjøp, Resepsjon
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47-22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no KUL masterprogram, Miljøfyrtårn, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Førstekonsulent +47-22855126 s.b.klingseid@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Seniorkonsulent +47-22844479 paola.lovland@iped.uio.no Faglig enhet for universitetspedagogikk
Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47-22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47-22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i pedagogikk, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47-22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk, Comparative and International Education Master Program
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Personaladministrasjon, Økonomistyring, Kontor
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47-22840735 +47-92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Rosa Elizabeth Valseth Valseth, Rosa Elizabeth Førstekonsulent +47-22840701 r.e.valseth@iped.uio.no Resepsjon, Rekvisita, Arrangementer