print logo

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 348
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hansjörg Hohr Hohr, Hansjörg Professor +47-22855287 hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Estetikk, Lek, Folkeeventyr, Danning, Demokrati
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47-22855048 arne.hole@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Matematikkfilosofi, Grunnlagsproblemer
Bilde av Marte Holhjem Holhjem, Marte Førstekonsulent (i permisjon) +47-22858148 marte.holhjem@isp.uio.no
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Førstekonsulent +47-22855036 brigt.hope@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Praksis
Bilde av Sylvi Stenersen Hovdenak Hovdenak, Sylvi Stenersen Professor +47-22857877 +47-22855070 s.s.hovdenak@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Brit Marie Hovland Hovland, Brit Marie Stipendiat +47-22857859 b.m.hovland@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningshistorie
Bilde av Charles Hulme Hulme, Charles Professor II +47-22858027 charles.hulme@isp.uio.no
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Prosjektleder +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Hvistendahl Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Førstekonsulent kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forskerutdanning, Studieadministrasjon
Bilde av Øyunn Syrstad Høydal Høydal, Øyunn Syrstad Kommunikasjonsrådgiver +47-22845962 41 21 71 48 o.s.hoydal@uv.uio.no kommunikasjon, strategi, sosiale medier, presse, forskningsformidling
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt Seniorkonsulent +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Isdal, Edith Overingeniør +47-98001702 edith.isdal@uv.uio.no
Bilde av Bjørg Jacobsen Jacobsen, Bjørg Seniorkonsulent +47-22856100 bjorg.jacobsen@ils.uio.no EKVA
Jacobsen, Hilde Marie Madsø Seniorkonsulent +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no Etter- og videreutdanning, Mentorutdanning, Ungdomsskolesatsning
Jahnsen, Vanja Røkkum Universitetslektor v.r.jahnsen@ils.uio.no
Jensen, Fredrik Forsker +47-22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47-22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no Studieadministrasjon: KUL masterprogram, Fagområdet i universitetspedagogikk, Vitenskapsbutikken, Verneombud, Miljøfyrtårn
Jensen, Ragnhild Engdal Førstekonsulent r.e.jensen@ils.uio.no
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førstelektor +47-22844857 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse
Bilde av Inga Staal  Jenset Jenset, Inga Staal Stipendiat 98853440 i.s.jenset@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Øystein Jetne Jetne, Øystein Seniorkonsulent +47-22857610 oystein.jetne@ils.uio.no EKVA
Bilde av Suresh A. Johnpillai Johnpillai, Suresh A. Seniorkonsulent +47-22840733 90563415 s.a.johnpillai@uv.uio.no økonomistyring, budsjettering, prosjektveiledning, innkjøp, regnskap