Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 401
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Petter Olav Haraldsvik Haraldsvik, Petter Olav Rådgiver +47-22844427 +47-92856939 p.o.haraldsvik@uv.uio.no arkiv
Hartvigsen, Kirsten Marie Førstelektor k.m.hartvigsen@ils.uio.no
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Seniorkonsulent +47-22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Hatlevik, Ove Edvard Forsker o.e.hatlevik@ils.uio.no
Bilde av Trond Eiliv Hauge Hauge, Trond Eiliv Professor emeritus t.e.hauge@ils.uio.no Lærerutdanning, IKT og læring, Design for undervisning
Bilde av Christiane Haukedal Haukedal, Christiane Stipendiat +47-22858111 christiane.haukedal@isp.uio.no Hørsel, Språkutvikling, Språkvansker, Livskvalitet, Audiopedagogikk, Logopedi
Bilde av Kristinn Hegna Hegna, Kristinn Førsteamanuensis +47-22840711 kristinn.hegna@iped.uio.no Pedagogikk, Moderne oppvekst, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Identitet, Kjønn, Etnisitet, Seksualitet, Sosial ulikhet og utdanning, Yrkesfag, Overganger, Kvalitativ metodologi, Kvantitative utdanningsanalyser
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47-22857364 +47-92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Mia Cecilie Heller Heller, Mia Cecilie Stipendiat +47-22855517 m.c.heller@iped.uio.no Pedagogikk, Minoritetsspråklige barn og unge, Lese- og skrivevansker
Bilde av Kristin Helstad Helstad, Kristin Førsteamanuensis +47-22854066 +47-95273101 95273101 kristin.helstad@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Norskdidaktikk, Skoleutvikling
Bilde av Hege Yvonne Hermansen Hermansen, Hege Yvonne Postdoktor h.y.hermansen@ils.uio.no
Bilde av Frøydis Hertzberg Hertzberg, Frøydis Professor emerita froydis.hertzberg@ils.uio.no Fagdidaktikk, Norskdidaktikk, Skriveforskning, Sjangerundervisning, Retorikk, Muntlige ferdigheter, Kunnskap i skolen, Akademisk skriving
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Seniorkonsulent +47-22841815 s.e.hesthammer@ils.uio.no
Bilde av Per Hetland Hetland, Per Førsteamanuensis +47-22840764 +47-98888166 per.hetland@iped.uio.no IKT og læring, Kunnskapsorganisasjoner, Kommunikasjon av forskning og teknologi
Bilde av Finn R. Hjardemaal Hjardemaal, Finn R. Førsteamanuensis +47-22855296 f.r.hjardemaal@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Læreplanstudier, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kvalitativ metodologi, Kvantitativ metodologi, Oppdragelesesteori, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47-22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Hanne Næss Hjetland Hjetland, Hanne Næss Stipendiat + 47 22858044 h.n.hjetland@isp.uio.no Leseforståelse, Språkutvikling, systematic reviews
Bilde av Kjetil Horn Hogstad Hogstad, Kjetil Horn Stipendiat +47-22844883 k.h.hogstad@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Danning
Bilde av Hansjörg Hohr Hohr, Hansjörg Professor +47-22855287 hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Estetikk, Lek, Folkeeventyr, Danning, Demokrati
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47-22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Marit Holm Holm, Marit +47 22858059
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Førstekonsulent +47-22855036 brigt.hope@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Praksis
Bilde av Sylvi Stenersen Hovdenak Hovdenak, Sylvi Stenersen Professor +47-22857877 +47-22855070 s.s.hovdenak@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Charles Hulme Hulme, Charles Professor II +47-22858027 charles.hulme@isp.uio.no
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Rådgiver +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning