Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 375
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Seniorkonsulent +47-22841815 s.e.hesthammer@ils.uio.no
Bilde av Per Hetland Hetland, Per Førsteamanuensis +47-22840764 +47-98888166 per.hetland@iped.uio.no IKT og læring, Kunnskapsorganisasjoner, Kommunikasjon av forskning og teknologi
Bilde av Synnøve Tafjord Hide Hide, Synnøve Tafjord Seniorkonsulent +47-22855126 s.t.hide@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk, Studieveiledning
Bilde av Finn R. Hjardemaal Hjardemaal, Finn R. Førsteamanuensis +47-22855296 f.r.hjardemaal@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Læreplanstudier, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kvalitativ metodologi, Kvantitativ metodologi, Oppdragelesesteori, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47-22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Hanne Næss Hjetland Hjetland, Hanne Næss Stipendiat + 47 22858044 h.n.hjetland@isp.uio.no Leseforståelse, Språkutvikling, systematic reviews
Bilde av Kjetil Horn Hogstad Hogstad, Kjetil Horn Stipendiat +47-22844883 k.h.hogstad@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Danning
Bilde av Hansjörg Hohr Hohr, Hansjörg Professor +47-22855287 hansjorg.hohr@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogisk filosofi, Estetikk, Lek, Folkeeventyr, Danning, Demokrati
Bilde av Arne Hole Hole, Arne Førsteamanuensis +47-22855048 arne.hole@ils.uio.no Matematikk, Matematikkdidaktikk, TIMSS
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Førstekonsulent +47-22855036 brigt.hope@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Praksis
Bilde av Sylvi Stenersen Hovdenak Hovdenak, Sylvi Stenersen Professor +47-22857877 +47-22855070 s.s.hovdenak@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Charles Hulme Hulme, Charles Professor II +47-22858027 charles.hulme@isp.uio.no
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Rådgiver +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Hvistendahl Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Seniorkonsulent +47-22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forskerutdanning, Studieadministrasjon
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt Seniorkonsulent +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Ingulfsen, Line Stipendiat +47-22852920 line.ingulfsen@ils.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Multimodalitet, Literacy, Læremidler, sosiokulturell teori
Bilde av Bjørg Jacobsen Jacobsen, Bjørg Seniorkonsulent +47-22856100 bjorg.jacobsen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Hilde Marie Madsø Jacobsen Jacobsen, Hilde Marie Madsø Prosjektleder +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no Etter- og videreutdanning, Mentorutdanning, Ungdomsskolesatsning
Jahnsen, Vanja Røkkum Universitetslektor v.r.jahnsen@ils.uio.no
Bilde av Harald Jarning Jarning, Harald Førsteamanuensis +47-22856283 harald.jarning@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningshistorie, Didaktikk, Lærerutdanning
Bilde av Fredrik Jensen Jensen, Fredrik Forsker +47-22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47-22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no Studieadministrasjon: KUL masterprogram, Miljøfyrtårn, Kvalitetssystemet for studier