print logo

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 332
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tove Seiness Hunskaar Hunskaar, Tove Seiness Prosjektleder +47-22854158 t.s.hunskaar@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Rita Hvistendahl Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47-22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Førstekonsulent kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no
Bilde av Øyunn Syrstad Høydal Høydal, Øyunn Syrstad Kommunikasjonsrådgiver +47-22845962 41 21 71 48 o.s.hoydal@uv.uio.no kommunikasjon, strategi, sosiale medier, presse, forskningsformidling
Bilde av Ann Britt Haavik Haavik, Ann Britt Seniorkonsulent +47-22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Isdal, Edith Overingeniør +47-98001702 edith.isdal@uv.uio.no
Bilde av Bjørg Jacobsen Jacobsen, Bjørg Seniorkonsulent +47-22856100 bjorg.jacobsen@ils.uio.no EKVA
Jacobsen, Hilde Marie Madsø Seniorkonsulent +47-22844821 h.m.m.jacobsen@ils.uio.no Etter- og videreutdanning, Mentorutdanning, Ungdomsskolesatsning
Jahnsen, Vanja Røkkum Universitetslektor v.r.jahnsen@ils.uio.no
Jensen, Fredrik Forsker +47-22844591 fredrik.jensen@ils.uio.no
Bilde av Karen Jensen Jensen, Karen Professor +47-22855357 karen.jensen@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonskunnskap, Profesjonslæring
Bilde av Kjerstin Eek Jensen Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no Studieadministrasjon: KUL masterprogram, Fagområdet i universitetspedagogikk, Vitenskapsbutikken, Verneombud, Miljøfyrtårn
Jensen, Ragnhild Engdal Førstekonsulent r.e.jensen@ils.uio.no
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førstelektor +47-22844857 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse
Bilde av Inga Staal  Jenset Jenset, Inga Staal Stipendiat 98853440 i.s.jenset@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Øystein Jetne Jetne, Øystein Seniorkonsulent +47-22857610 oystein.jetne@ils.uio.no EKVA
Bilde av Suresh A. Johnpillai Johnpillai, Suresh A. Seniorkonsulent +47-22840733 90563415 s.a.johnpillai@uv.uio.no økonomistyring, budsjettering, prosjektveiledning, innkjøp, regnskap
Bilde av Berit Helene Johnsen Johnsen, Berit Helene Førsteamanuensis +47-22858076 b.h.johnsen@isp.uio.no Utdanningshistorie, Tilpasset og inkluderende opplæring, Psykososial teori, Komparative og internasjonal forskning, Didaktikk.
Bilde av Doris Jorde Jorde, Doris Leder +47 22856110 +47 93406990 doris.jorde@naturfagsenteret.no
Bilde av Karl Øyvind Jordell Jordell, Karl Øyvind Professor +47-22855382 k.o.jordell@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Surinder Nath Joshi Joshi, Surinder Nath Seniorrådgiver +47-22858255 +47-92024773 s.n.joshi@uv.uio.no Årsrapport, Økonomi, regnskap, budsjett
Bilde av Jens Patrick Wilhelm Jungblut Jungblut, Jens Patrick Wilhelm Stipendiat +47-22857840 j.p.w.jungblut@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Utdanningspolitikk
Bilde av Siri Jønnum Jønnum, Siri Produksjonsleder +47-22840717 +47-22840700 +47-92611015 siri.jonnum@uv.uio.no Videoproduksjon, forskningsformidling, prosjektkoordinering, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Kalsoom, Amina Førstekonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, PPU, Praksis