print logo

Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 176 - 200 av 345
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Trine Labahå Labahå, Trine Seniorkonsulent +47-22858055 trine.labaha@uv.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Økonomistyring
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor +47-22857076 +47-99557448 l.c.lahn@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslivslæring, IKT og læring, Kvalitativ metodologi, Voksenopplæring
Bilde av Liv Margarete Lassen Lassen, Liv Margarete Professor +47-22858141 l.m.lassen@isp.uio.no Rådgivning, Mestring, Resiliens, Foreldresamarbeid, Kompetanseutvikling, Barn i risiko
Bilde av Jon Lauglo Lauglo, Jon Professor emeritus jon.lauglo@iped.uio.no Pedagogikk, Klasse ulikhet og utdanning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Minoritetsspråklige barn og unge, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner, Yrkesutdanning, Samfunnsfag
Bilde av Anne-Catherine W G Lehre Lehre, Anne-Catherine W G Seniorrådgiver +47-22854151 a.c.w.g.lehre@cemo.uio.no
Bilde av Anne-Catherine W G Lehre Lehre, Anne-Catherine W G Seniorrådgiver +47-22854151 a.c.w.g.lehre@cemo.uio.no Læring og utdanning, EKVA, Kvantitative utdanningsanalyser, Inter-og intrasex variabilitet
Bilde av Eli Lejonberg Lejonberg, Eli Stipendiat +47-22858250 eli.lejonberg@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Arne Ola Lervåg Lervåg, Arne Ola Professor +47-22844701 a.o.lervag@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Språkutvikling og språkvansker, Pedagogikk
Lidal, Anne Seniorkonsulent +47-22854154 anne.lidal@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Opptak
Bilde av Suzanne Stiver Lie Lie, Suzanne Stiver Professor Emerita +47-22144397 +47-93693597 suzanne.lie@iped.uio.no Utdanningssosiologi, Kvinne og Kjønnstudier, Komparative og internasjonale studier, multikulturell utdannelse, pedagogikk
Bilde av Sigmund Lieberg Lieberg, Sigmund Professor emeritus sigmund.lieberg@iped.uio.no Pedagogikk, Didaktikk, Skoleutvikling
Litovsky, Ruth Professor II
Bilde av Fengshu Liu Liu, Fengshu Professor +47-22856163 fengshu.liu@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Høyere utdanning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Moderne oppvekst, Identitetprosesser og læring
Bilde av Lars Lomell Lomell, Lars Seksjonssjef +47-22840703 lars.lomell@uv.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling
Bilde av Sten Runar Ludvigsen Ludvigsen, Sten Runar Professor +47-22840712 +47-95774652 s.r.ludvigsen@iped.uio.no læring, kvalitative metoder, interaksjonsanalyse, vitenskapsteori
Bilde av Maike Luimes Luimes, Maike Stipendiat +47-22858578 maike.luimes@iped.uio.no Pedagogikk, Didaktikk, Læreplanstudier, Utdanningsreformer, Danning
Bilde av Andreas Lund Lund, Andreas Professor +47-22855068 andreas.lund@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og IKT, Engelskdidaktikk, Design, Vurdering, digitale læringsomgivelser, Interaksjon, Klasseromsforskning, Lærerrollen, Undervisning
Lund, Jon Arild Førstekonsulent +47-22844825 j.a.lund@ils.uio.no
Bilde av Mai Lill Suhr Lunde Lunde, Mai Lill Suhr Seniorkonsulent +47-22857606 m.l.s.lunde@ils.uio.no
Bilde av Suitbert Emil Lyakurwa Lyakurwa, Suitbert Emil Stipendiat +47-22844476 s.e.lyakurwa@iped.uio.no Pedagogikk, Læring, Undervisning, Sosiale medier
Bilde av Kirsten Hofgaard Lycke Lycke, Kirsten Hofgaard Professor emeritus +47-22855394 k.h.lycke@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Rådgivning og innovasjon, Universitetspedagogikk, Kvalitetssikring og vurdering
Bilde av Marta Lykkenborg Lykkenborg, Marta Stipendiat +47-22858134 marta.lykkenborg@isp.uio.no Tospråklighet, Tospråklig utvikling, Andrespråkslæring, Flerkulturell pedagogikk, Kartlegging og utredning, Språkutvikling, Interaksjon, Læringsdialoger.
Bilde av Solveig-Alma Halaas Lyster Lyster, Solveig-Alma Halaas Professor +47-22858049 +47-90653063 s.a.h.lyster@isp.uio.no
Bilde av Solveig Bauge Løland Løland, Solveig Bauge Assisterende fakultetsdirektør +47-22858056 s.b.loland@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Strategi
Bilde av Paola Løvland Løvland, Paola Førstekonsulent +47-22844479 paola.lovland@iped.uio.no Fagområdet for universitetspedagogikk, Resepsjon