Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 176 - 200 av 401
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Alfredo Jornet Gil Jornet Gil, Alfredo Postdoktor +47-22840146 95156142 a.j.gil@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Meningsdanning, Læringskontekst, Blandede virkeligheter
Bilde av Surinder Nath Joshi Joshi, Surinder Nath Seniorrådgiver +47-22858255 +47-92024773 s.n.joshi@uv.uio.no Årsrapport, Økonomi, regnskap, budsjett
Bilde av Siri Jønnum Jønnum, Siri Produksjonsleder +47-22840717 +47-22840700 +47-92611015 siri.jonnum@uv.uio.no prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Bilde av Tamar Kalandadze Kalandadze, Tamar Stipendiat +47-22845687 tamar.kalandadze@isp.uio.no Autismespekterforstyrrelser (ASD), Autism Spectrum Disorder (ASD), Spesialpedagogikk, Pedagogikk, Språk og kommunikasjon, Special Needs Education, Lingvistikk, Psykolingvistikk, Utviklingshemning
Kalsoom, Amina Førstekonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, PPU, Praksis
Bilde av Jannicke Karlsen Karlsen, Jannicke Post.doc Logopedi, Språkutvikling
Bilde av Berit Karseth Karseth, Berit Dekan +47-22855292 berit.karseth@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Læreplanstudier, Utdanningsreformer
Bilde av Hanna Karv Karv, Hanna Rådgiver +47-22859413 hanna.karv@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU
Bilde av Jon Kaurel Kaurel, Jon Stipendiat +47-22845318 jon.kaurel@iped.uio.no Pedagogikk, Lek, Barnehage, Utdanningspolitikk, Demokrati, Oppdragelse, Danning
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Konsulent 22855070 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Kazazic, Meliha Førstekonsulent +47-22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Honorar, Betaling, Innkjøp, Anskaffelser
Bilde av Thor Arnfinn KIeven KIeven, Thor Arnfinn Førsteamanuensis emeritus +47-22856162 t.a.klveven@iped.uio.no Pedagogikk, Kvantitativ metodologi, Kvalitativ metodologi, Lærerutdanningsforskning, Klasseromsforskning
Bilde av Marianne Takvam Kindt Kindt, Marianne Takvam Stipendiat +47-22840826 m.t.kindt@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Arbeidsliv, Integrering, Narrativ analyse
Bilde av Melanie Kirmess Kirmess, Melanie Førsteamanuensis +47-22858068 +47-48250705 48250705 melanie.kirmess@isp.uio.no Logopedi, Språk, Afasi
Bilde av Caro Kirsebom Kirsebom, Caro Stipendiat +47-22840915 +47-48294349 48294349 +47-48294349 caro.kirsebom@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 91897458 bard.kjos@uv.uio.no Ledelse, Strategi
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no Læring og utdanning, EKVA
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47-22855285 kirsti.klette@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Klasseromsforskning, Videoanalyse, Læringsutbytte
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Førstekonsulent +47-22855126 s.b.klingseid@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47-22840710 +47-22852574 anders.kluge@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Interaksjonsdesign
Bilde av Erik Knain Knain, Erik Professor +47-22858252 erik.knain@ils.uio.no Inquiry-based learning, Socio-scientific issues, scientific literacy, Naturfagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Erling  Kokkersvold Kokkersvold, Erling Senior erling.kokkersvold@isp.uio.no Ungdom, marginalisering, kriminalitet, fengselsundervisning, psykisk helse, barnevern, forebygging, tidlig intervensjon, rådgivning, profesjonsutdanning
Bilde av Karsten Korbøl Korbøl, Karsten Universitetslektor +47-22844864 99232327 +47-99232327 karsten.korbol@ils.uio.no
Kronstad, Vibeke Lindahl v.l.kronstad@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Syllabus, Mangfold