Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 176 - 200 av 402
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Caro Kirsebom Kirsebom, Caro Stipendiat +47-22840915 48294349 +47-48294349 caro.kirsebom@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 91897458 bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47-22855285 kirsti.klette@ils.uio.no Klasseromsforskning, Læringsutbytte, Videoanalyse, Læring og utdanning, Pedagogikk
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Førstekonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47-22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Bilde av Erik Knain Knain, Erik Professor +47-22858252 erik.knain@ils.uio.no Inquiry-based learning, Naturfagdidaktikk, scientific literacy, Klasseromsforskning, Socio-scientific issues
Bilde av Tatsiana Komissarova Komissarova, Tatsiana Seniorkonsulent +47-22859317 59317 tatsiana.komissarova@uv.uio.no studieadministrasjon, studieinformasjon, læringsmiljø, studiestart
Bilde av Karsten Korbøl Korbøl, Karsten Universitetslektor +47-22844864 99232327 +47-99232327 karsten.korbol@ils.uio.no
Kringlebotn, Nora kontor :+47- 22844427 nora.kringlebotn@uv.uio.no Arkiv, Daglig drift
Bilde av Heidi Kristensen Kristensen, Heidi Stipendiat heidi.kristensen@ils.uio.no
Bilde av Jarl Kleppe Kristensen Kristensen, Jarl Kleppe Vitenskapelig assistent +47-22858022 j.k.kristensen@isp.uio.no
Bilde av Silje Maria Kristensen Kristensen, Silje Maria Førstekonsulent +47 22858004 s.m.kristensen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Masterteam
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Stipendiat +47-22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Språk og leseforståelse, Pedagogikk, Tospråklig utvikling, Minoritetsspråklige barn og unge
Bilde av Ole Andreas Kvamme Kvamme, Ole Andreas Stipendiat +47-22844867 90011561 90011561 o.a.kvamme@ils.uio.no
Bilde av Tone Kvernbekk Kvernbekk, Tone Professor og stedfortrendende instituttleder +47-22858164 tone.kvernbekk@iped.uio.no Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Pedagogisk filosofi, Pedagogikk
Bilde av Anett Kaale Kaale, Anett Førsteamanuensis +47-22856636 +47-41780045 anett.kaale@isp.uio.no autismespekterforstyrrelse, autisme, sosial kommunikasjon, barnehage, intervensjon
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47-22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, TEDS-M, EKVA, LEA, Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, Fagdidaktikk
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47-22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no
Bilde av Trine Labahå Labahå, Trine Rådgiver +47-22858055 trine.labaha@uv.uio.no Regnskap, Økonomi, Budsjett, Økonomistyring
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor +47-22857076 +47-99557448 l.c.lahn@iped.uio.no Voksenopplæring, IKT og læring, Arbeidslivslæring, Pedagogikk, Kvalitativ metodologi
Bilde av Ørjan Flygt Landfald Landfald, Ørjan Flygt Vitenskapelig assistent +47-22855303 +47-97702706 o.f.landfald@iped.uio.no Pedagogikk, Undervisning
Bilde av Eivind Larsen Larsen, Eivind Stipendiat eivind.larsen@ils.uio.no