Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 176 - 200 av 381
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 bard.kjos@uv.uio.no Ledelse, Strategi
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no Læring og utdanning, EKVA
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47-22855285 kirsti.klette@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Klasseromsforskning, Videoanalyse, Læringsutbytte
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Førstekonsulent +47-22855126 s.b.klingseid@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47-22840710 +47-22852574 anders.kluge@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Interaksjonsdesign
Bilde av Erik Knain Knain, Erik Professor +47-22858252 erik.knain@ils.uio.no Inquiry-based learning, Socio-scientific issues, scientific literacy, Naturfagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Erling  Kokkersvold Kokkersvold, Erling Senior erling.kokkersvold@isp.uio.no Ungdom, marginalisering, kriminalitet, fengselsundervisning, psykisk helse, barnevern, forebygging, tidlig intervensjon, rådgivning, profesjonsutdanning
Bilde av Karsten Korbøl Korbøl, Karsten Universitetslektor +47-22844864 +47-99232327 karsten.korbol@ils.uio.no
Bilde av Jana Kruse Kruse, Jana Stipendiat +47-22858048 jana.kruse@isp.uio.no Spesialpedagogikk, Språkutvikling, Språkvansker, Kommunikasjon, Læringsdialoger, Barn med forsinket språkutvikling, Interaksjon, Overgang barnehage skole
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Stipendiat +47-22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Pedagogikk, Minoritetsspråklige barn og unge, Tospråklig utvikling, Språk og leseforståelse
Bilde av Ole Andreas Kvamme Kvamme, Ole Andreas Stipendiat +47-22844867 90011561 o.a.kvamme@ils.uio.no
Bilde av Tone Kvernbekk Kvernbekk, Tone Professor +47-22858164 tone.kvernbekk@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Pedagogisk filosofi
Kaale, Anett Førsteamanuensis +47-22856636 anett.kaale@isp.uio.no
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47-22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, HMS, LAMU, Økonomi, Strategi, Årsplan, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Bestilling
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Seniorkonsulent +47-22857879 22857879 e.k.kasamoen@ils.uio.no
Bilde av Trine Labahå Labahå, Trine Seniorkonsulent +47-22858055 trine.labaha@uv.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Økonomistyring
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor +47-22857076 +47-99557448 l.c.lahn@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslivslæring, IKT og læring, Kvalitativ metodologi, Voksenopplæring
Bilde av Liv Margarete  Lassen Lassen, Liv Margarete Professor emeritus +47 22858059 l.m.lassen@isp.uio.no Rådgivning, Mestring, Resiliens, Foreldresamarbeid, Kompetanseutvikling, Barn i risiko
Bilde av Jon Lauglo Lauglo, Jon Professor emeritus +47-22855381 jon.lauglo@iped.uio.no Pedagogikk, Klasse ulikhet og utdanning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Minoritetsspråklige barn og unge, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner, Yrkesutdanning, Samfunnsfag
Bilde av Anne-Catherine W G Lehre Lehre, Anne-Catherine W G Seniorrådgiver +47-22854151 a.c.w.g.lehre@cemo.uio.no
Bilde av Eli Lejonberg Lejonberg, Eli Stipendiat +47-22858250 eli.lejonberg@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Arne Ola Lervåg Lervåg, Arne Ola Professor +47-22844701 a.o.lervag@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Språkutvikling og språkvansker, Pedagogikk
Lidal, Anne Seniorkonsulent +47-22854154 anne.lidal@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Opptak