Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 176 - 200 av 405
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jasmina Kazazic Kazazic, Jasmina Konsulent 22855070 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Kazazic, Meliha Førstekonsulent +47-22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Bilde av Thor Arnfinn KIeven KIeven, Thor Arnfinn Førsteamanuensis emeritus +47-22856162 t.a.kleven@iped.uio.no Kvalitativ metodologi, Klasseromsforskning, Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning, Kvantitativ metodologi
Bilde av Carita Kiili Kiili, Carita Postdoktor +47-22857780 c.p.s.kiili@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Marianne Takvam Kindt Kindt, Marianne Takvam Stipendiat +47-22840826 m.t.kindt@iped.uio.no Integrering, Narrativ analyse, Arbeidsliv, Pedagogikk, Høyere utdanning
Bilde av Melanie Kirmess Kirmess, Melanie Førsteamanuensis +47-22858068 +47-48250705 48250705 melanie.kirmess@isp.uio.no Logopedi, Språk, Afasi
Bilde av Caro Kirsebom Kirsebom, Caro Stipendiat +47-22840915 48294349 +47-48294349 caro.kirsebom@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Bård Kjos Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 91897458 bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47-22855285 kirsti.klette@ils.uio.no Klasseromsforskning, Læringsutbytte, Videoanalyse, Læring og utdanning, Pedagogikk
Bilde av Sarah Beate  Klingseid Klingseid, Sarah Beate Førstekonsulent +47-22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Tomas Kliukas-Askim Kliukas-Askim, Tomas Konsulent +47 22858043 tomas.kliukas-askim@isp.uio.no Ekspedisjon, Bachelorteam, Rekvisita, Bestilling
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47-22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Bilde av Erik Knain Knain, Erik Professor +47-22858252 erik.knain@ils.uio.no Inquiry-based learning, Naturfagdidaktikk, scientific literacy, Klasseromsforskning, Socio-scientific issues
Bilde av Tatsiana Komissarova Komissarova, Tatsiana Seniorkonsulent +47-22859317 59317 tatsiana.komissarova@uv.uio.no studieadministrasjon, studieinformasjon, læringsmiljø, studiestart
Bilde av Karsten Korbøl Korbøl, Karsten Universitetslektor +47-22844864 99232327 +47-99232327 karsten.korbol@ils.uio.no
Kringlebotn, Nora kontor :+47- 22844427 nora.kringlebotn@uv.uio.no Arkiv, Daglig drift
Bilde av Heidi Kristensen Kristensen, Heidi Stipendiat heidi.kristensen@ils.uio.no
Bilde av Jarl Kleppe Kristensen Kristensen, Jarl Kleppe Vitenskapelig assistent +47-22858022 j.k.kristensen@isp.uio.no
Bilde av Silje Maria Kristensen Kristensen, Silje Maria Førstekonsulent +47 22858004 s.m.kristensen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Masterteam
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Stipendiat +47-22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Språk og leseforståelse, Pedagogikk, Tospråklig utvikling, Minoritetsspråklige barn og unge
Bilde av Ole Andreas Kvamme Kvamme, Ole Andreas Stipendiat +47-22844867 90011561 90011561 o.a.kvamme@ils.uio.no
Bilde av Tone Kvernbekk Kvernbekk, Tone Professor og stedfortrendende instituttleder +47-22858164 tone.kvernbekk@iped.uio.no Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Pedagogisk filosofi, Pedagogikk
Bilde av Anett Kaale Kaale, Anett Førsteamanuensis +47-22856636 +47-41780045 anett.kaale@isp.uio.no autismespekterforstyrrelse, autisme, sosial kommunikasjon, barnehage, intervensjon
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47-22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, TEDS-M, EKVA, LEA, Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, Fagdidaktikk