print logo

Personer med emneord «Moderne oppvekst»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hans Christian Arnseth Arnseth, Hans Christian Førsteamanuensis +47-22855348 +47-92245443 h.c.arnseth@iped.uio.no Pedagogikk, Identitetprosesser og læring, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Kvalitativ metodologi
Bilde av Ola Erstad Erstad, Ola Professor +47-22855216 +47-92421396 ola.erstad@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Skoleutvikling, Formell og uformell læring
Bilde av Øystein Gilje Gilje, Øystein Postdoktor +47-22858186 oystein.gilje@iped.uio.no Pedagogikk, Barn og ungdoms utdanningsforløp, IKT og læring, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst
Bilde av Ingeborg Hognestad Krange Krange, Ingeborg Hognestad Forsker +47-22840166 +47-91615131 i.h.krange@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Pedagogikk, Klasseromsforskning, Moderne oppvekst, Kvalitativ metodologi
Bilde av Fengshu Liu Liu, Fengshu Professor +47-22856163 fengshu.liu@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Høyere utdanning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Moderne oppvekst, Identitetprosesser og læring
Bilde av Monica Ylva Helene Rudberg Rudberg, Monica Ylva Helene Professor +47-22855369 +47-22844475 +47-46788953 m.y.h.rudberg@iped.uio.no Pedagogikk, Kjønn, Ungdom, Psykososial teori, Identitet, Moderne oppvekst
Bilde av Kenneth Silseth Silseth, Kenneth Forsker +47-22855491 kenneth.silseth@iped.uio.no Pedagogikk, sosiokulturell teori, IKT og læring, Klasseromsforskning, Identitetprosesser og læring, Moderne oppvekst
Bilde av Kristin Beate Vasbø Vasbø, Kristin Beate Førsteamanuensis +47-22855371 k.b.vasbo@ils.uio.no Pedagogikk, Ungdomskultur, Ungdomstid, Identitetprosesser og læring, Sosiale medier, Interkulturell læring, Moderne oppvekst