Fakultets­administrasjonen - Side 2

Personer 26 - 40 av 40
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Gulbrand Rosenberg Rosenberg, Gulbrand Overingeniør +47-22844067 gulbrand.rosenberg@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bilde av Aina  Rødal Rødal, Aina Kommunikasjonsrådgiver +47-22844462 aina.rodal@uv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjonsrådgiver, Kommunikasjon, Mediekontakt, forskningsformidling, Web
Bilde av Isabel A. Pendavis Salinas Salinas, Isabel A. Pendavis Seniorkonsulent +47-22858493 i.a.p.salinas@uv.uio.no Arkiv, Arkivleder
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Førstekonsulent +47-22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Bilag
Sevendal, Ariel Seniorkonsulent +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, masteropptak, høringer, FS
Bilde av Ingunn Skjerve Skjerve, Ingunn I permisjon studieadministrasjon, studiekvalitet, opptak
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47-22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Rådgiver +47-22858112 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Rådgiver +47-22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47-22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47-22857795 r.g.torvik@uv.uio.no studieinformasjon, studieadministrasjon, lesesal, kandidatmarkering
Bilde av Jarle V Traavik Traavik, Jarle V Seksjonssjef +47-22858264 +47-46412402 j.v.traavik@uv.uio.no Økonomi, Strategi, Prosjektledelse, Kommunikasjon, Virksomhetsstyring, Organisasjonsutvikling
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47-22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Bjørg-Marit Tomter Watson Watson, Bjørg-Marit Tomter Førstekonsulent +47 22 85 40 95 +47 90 73 21 39 bjorgmat@uv.uio.no Innkjøp, Fakturaer, Basware, Bilag, HR-Portalen