Fakultets­administrasjonen - Side 2

Personer 26 - 38 av 38
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aina  Rødal Rødal, Aina Kommunikasjonsrådgiver (i permisjon) +47-22841838 aina.rodal@uv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjonsrådgiver, Kommunikasjon, Mediekontakt, forskningsformidling, Web
Bilde av Isabel A. Pendavis Salinas Salinas, Isabel A. Pendavis Seniorkonsulent +47-22858493 i.a.p.salinas@uv.uio.no Arkiv
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Førstekonsulent +47-22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Bilag
Sevendal, Ariel Seniorkonsulent +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, eksamen, vitnemål
Bilde av Ingunn Skjerve Skjerve, Ingunn Rådgiver +47-22855119 ingunn.skjerve@uv.uio.no studieadministrasjon, studiekvalitet, opptak
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47-22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Rådgiver +47-22858112 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47-22857795 r.g.torvik@uv.uio.no studieinformasjon, studieadministrasjon, lesesal, kandidatmarkering
Bilde av Jarle V Traavik Traavik, Jarle V Seksjonssjef +47-22858264 +47-46412402 j.v.traavik@uv.uio.no Økonomi, Strategi, Prosjektledelse, Kommunikasjon, Virksomhetsstyring, Organisasjonsutvikling
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Seniorkonsulent +47-22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no brukerstøtte, it-tjenester, lokal it
Bilde av Bjørg-Marit Tomter Watson Watson, Bjørg-Marit Tomter Førstekonsulent +47 22 85 40 95 +47 90 73 21 39 bjorgmat@uv.uio.no Basware, Bilag, Fakturaer, Innkjøp, HR-Portalen
Bilde av Liv Gehring Aass Aass, Liv Gehring Førstekonsulent +47-22855033 l.g.aass@uv.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Honorar, Betaling, Innkjøp, Anskaffelser