Personer med emneord «Kvalitativ metodologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hans Christian Arnseth Arnseth, Hans Christian Førsteamanuensis og forskningsleder +47-22855348 +47-92245443 h.c.arnseth@iped.uio.no Pedagogikk, Identitetprosesser og læring, IKT og læring, Klasseromsforskning, Kunnskap i skolen, Moderne oppvekst, Kvalitativ metodologi
Bilde av Crina Damsa Damsa, Crina Førsteamanuensis +47-22840725 crina.damsa@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Samarbeidslæring, Designbasert forskning, Kvalitativ metodologi
Bilde av Jo Inge Johansen Frøytlog Frøytlog, Jo Inge Johansen Stipendiat +47-22840595 j.i.j.froytlog@iped.uio.no Pedagogikk, Digitale læringsomgivelser, Dialog i klasserommet, Kvalitativ metodologi, Kvantitativ metodologi
Bilde av Kristinn Hegna Hegna, Kristinn Førsteamanuensis +47-22840711 kristinn.hegna@iped.uio.no Pedagogikk, Moderne oppvekst, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Identitet, Kjønn, Etnisitet, Seksualitet, Sosial ulikhet og utdanning, Yrkesfag, Overganger, Kvalitativ metodologi, Kvantitative utdanningsanalyser
Bilde av Finn R. Hjardemaal Hjardemaal, Finn R. Førsteamanuensis +47-22855296 f.r.hjardemaal@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Læreplanstudier, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kvalitativ metodologi, Kvantitativ metodologi, Oppdragelesesteori, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Thor Arnfinn KIeven KIeven, Thor Arnfinn Førsteamanuensis emeritus +47-22856162 t.a.kleven@iped.uio.no Pedagogikk, Kvantitativ metodologi, Kvalitativ metodologi, Lærerutdanningsforskning, Klasseromsforskning
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor +47-22857076 +47-99557448 l.c.lahn@iped.uio.no Pedagogikk, Arbeidslivslæring, IKT og læring, Kvalitativ metodologi, Voksenopplæring
Bilde av Ingvill Rasmussen Rasmussen, Ingvill Førsteamanuensis +47-22840749 ingvill.rasmussen@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Samarbeidslæring, Kvalitativ metodologi, Sosiale medier, Samtaler, Klasseromsforskning, Literacy, Rådgivning, Design-based research, Dialog i klasserommet, 21st century skill
Bilde av Jørgen Smedsrud Smedsrud, Jørgen Stipendiat +47-22854043 jorgen.smedsrud@iped.uio.no Pedagogikk, Evnerike barn, Psykososiale vansker, Lærerrollen, Motivasjon, Lærevansker, Kvalitativ metodologi