Personer med emneord «Leseforståelse og tekstbasert læring»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eva Wennås Brante Brante, Eva Wennås Postdoktor +47-22855340 +47-90886479 e.w.brante@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Dysleksi, Pedagogikk
Bilde av Ivar Bråten Bråten, Ivar Professor +47-22855282 ivar.braten@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Pedagogikk
Bilde av Vibeke Grøver Grøver, Vibeke Professor +47-22857601 vibeke.grover@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Minoritetsspråklige barn og unge, Pedagogikk, Språkutvikling og språkvansker
Bilde av Åste Marie Mjelve Hagen Hagen, Åste Marie Mjelve Forsker +47-22857025 a.m.m.hagen@iped.uio.no Leseforståelse og tekstbasert læring, Pedagogikk, Mixed Methods research, Språk og leseforståelse
Bilde av Carita Kiili Kiili, Carita Postdoktor +47-22857780 c.p.s.kiili@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Joshua Lawrence Lawrence, Joshua Førsteamanuensis +47-22858153 joshua.lawrence@iped.uio.no Pedgaogikk, Kvantitativ metodologi, Leseforståelse og tekstbasert læring
Bilde av Arne Ola Lervåg Lervåg, Arne Ola Professor +47-22844701 a.o.lervag@iped.uio.no Minoritetsspråklige barn og unge, Pedagogikk, Språkutvikling og språkvansker, Leseforståelse og tekstbasert læring
Bilde av Bodil Stokke Olaussen Olaussen, Bodil Stokke Professor emeritus +47-22844406 b.s.olaussen@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring
Bilde av Veslemøy Rydland Rydland, Veslemøy Professor +47-22844776 veslemoy.rydland@iped.uio.no Minoritetsspråklige barn og unge, Sosioemosjonell utvikling, Innovasjon, Pedagogikk, Språk og kommunikasjon, Rådgivning, Leseforståelse og tekstbasert læring, Tospråklig utvikling
Bilde av Tonje Stenseth Stenseth, Tonje Stipendiat +47-22845837 tonje.stenseth@ils.uio.no Læring, Leseforståelse og tekstbasert læring, Lesestrategier, Motivasjon, Pedagogikk
Bilde av Helge Ivar Strømsø Strømsø, Helge Ivar Professor/ Prodekan for forskning +47-22858188 h.i.stromso@iped.uio.no Høyere utdanning, Leseforståelse og tekstbasert læring, Pedagogikk
Bilde av Kamil Øzerk Øzerk, Kamil Professor +47-22855347 kamil.ozerk@iped.uio.no Pedagogikk, Minoritetsspråklige barn og unge, Læringsutbytte, Utdanningsreformer, Tilpasset og inkluderende opplæring, Klasseromsforskning, Leseforståelse og tekstbasert læring, Læreplanstudier