Personer med emneord «Forskerutdanning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Toril Eggen Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Redaktør, Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Anne Elvigen Evandt Evandt, Anne Elvigen Seniorkonsulent +47 22858276 a.e.evandt@uv.uio.no Forskerutdanning, Rekvisita, Forskningsadministrasjon
Bilde av Kathrine Høegh-Omdal Høegh-Omdal, Kathrine Rådgiver +47 22859164 kathrine.hoegh-omdal@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon
Bilde av Eli Kristiansen Kåsamoen Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47 22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Bilde av Solveig Bauge Løland Løland, Solveig Bauge Underdirektør +47 22858056 s.b.loland@uv.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Strategi, Eiendomskoordinator
Bilde av Anders Mørch Mørch, Anders Professor +47 22840713 48021736 +47-48021736 anders.morch@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Arbeidslivslæring, Læring gjennom design, Samarbeidslæring, Sosioteknisk design, Læringsanalyse, Forskerutdanning
Bilde av Sandra Rebekka Nielsen Nielsen, Sandra Rebekka Seniorkonsulent +47 22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, forskningsformidling
Bilde av Kari-Anne Ulfsnes Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47 22840735 +47 92232053 k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47 22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon