Personer med emneord «utdanningsledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Dijana Tiplic Tiplic, Dijana Instituttleder +47 22854318 dijana.tiplic@ils.uio.no Utdanningsledelse, Læring, Organisasjonsteori, Ledelse
Bilde av Jeffrey B.  Hall Hall, Jeffrey B. Førsteamanuensis (+47) 22857617 jeffrey.hall@ils.uio.no Utdanningsledelse, Utdanningsrett, Styring av utdanning, Tilsyn
Bilde av Bjørn Stensaker Stensaker, Bjørn Professor og leder av LINK +47-22844472 +47-99707913 bjorn.stensaker@iped.uio.no Pedagogikk, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner, Høyere utdanning, Utdanningsreformer, Utdanningsledelse, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Rådgivning og innovasjon, IKT og læring
Bilde av Kirsten Sivesind Sivesind, Kirsten Førsteamanuensis +47 22857609 +47 47331522 kirsten.sivesind@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningsreformer, Organisering og styring av utddanning, Sammenliknende utdanningspolitikk, Læreplanstudier, Undervisning, Utdanningsledelse, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Hedvig Neerland Abrahamsen Abrahamsen, Hedvig Neerland Associate Professor +47 91355272 h.n.abrahamsen@ils.uio.no Utdanningsledelse
Bilde av Kristin Helstad Helstad, Kristin Førsteamanuensis +47 22854066 95273101 kristin.helstad@ils.uio.no Utdanningsledelse, Læring og utdanning, Norskdidaktikk, Skoleutvikling
Bilde av Janne Thoralvsdatter Scheie Scheie, Janne Thoralvsdatter Universitetslektor +47 22845993 +47 45268734 j.t.scheie@ils.uio.no Utdanningsledelse, Fagdidaktikk
Bilde av Hedvig Neerland Abrahamsen Abrahamsen, Hedvig Neerland Førsteamanuensis +47 91355272 91355272 h.n.abrahamsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, styring og ledelse, læring og utvikling
Bilde av Heidi Merete Kleveland Kleveland, Heidi Merete Universitetslektor +47 41221640 +47 41221640 h.m.kleveland@ils.uio.no Læring og undervisning, utdanningsledelse, styring og ledelse, ledelse av læreplanarbeid
Bilde av Ruth Jensen Jensen, Ruth Førsteamanuensis +47 22844857 +47 45411604 +4745411604 ruth.jensen@ils.uio.no Læring og utdanning, utdanningsledelse, sosiokulturell teori, Interaksjonsanalyse, Aktivitetsteori
Bilde av Merete Føinum Føinum, Merete merete.foinum@ils.uio.no Mentorer, Utdanningsledelse, Læring og utdanning, Lærerprofesjonalitet, Pedagogikk, Veiledning
Bilde av Tor Colbjørnsen Colbjørnsen, Tor Førstelektor +47 22855283 +47 31290168 tor.colbjornsen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Styring av utdanning, skolen som organisasjon
Bilde av Eli Ottesen Ottesen, Eli eli.ottesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Skoleutvikling, Lærerutdanning, Profesjonslæring
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47 22857613 +47 90728604 eyvind.elstad@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Ann Elisabeth Gunnulfsen Gunnulfsen, Ann Elisabeth Førsteamanuensis +47 22858557 +47 97759928 +4797759928 a.e.gunnulfsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, Styring av utdanning, Læring, Læring og utdanning, CLEG, Nasjonale prøver, Testing, Læreplan
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 +47 41628566 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47 22850019 +47 97729376 rita.smith@ils.uio.no Utdanningsledelse, Rektorutdanningen, Studieadministrasjon