Personer med emneord «AV-tjenester»

Navn Telefon E-post Emneord
Bull, Tore Kielland Overingeniør +47-22854006 +47-91762813 (mob) t.k.bull@hf.uio.no video, AV-tjenester, bilde, Nett, Lyd
Børresen, Knut Overingeniør +47-22844231 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Erlingsson, Eric Jon Overingeniør +47-22845884 +47-45278869 (mob) e.j.erlingsson@medisin.uio.no Disputas, AV-tjenester, Arrangementer
Frantzen, Kjetil Kjørholt Overingeniør +47-22859444 +47-95041429 (mob) k.k.frantzen@jus.uio.no Brukeradministrasjon, Telefoni, AV-tjenester, IT-tjenester, IT-innkjøp, Lokal-IT, web, Utskrift
Knudsen, Terje Senioringeniør +47-22852748 +47-93023847 (mob) terjek@ifi.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Byggesaker
Kvernes, Terje Senioringeniør +47-22855802 +47-41573210 (mob) terjekv@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte, AV-tjenester
Mohn, Christian-Magnus Overingeniør +47-22855721 +47-41004323 (mob) c.m.mohn@hf.uio.no AV-tjenester, Lyd, Bilde, Video
Nissen, Christian Overingeniør +47-23072584 +47-48139501 (mob) christian.nissen@medisin.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Bilde, Lyd, AV-tjenester, Video
Norheim, Brynjulv Seniorrådgiver +47-22850367 brynjulv.norheim@teologi.uio.no Etter- og videreutdanning (EVU), Prosjektledelse, Fleksibel læring, Fronter, Universell utforming, IKT og læring, AV-tjenester
Pedersen, Odd Erik Senioringeniør +47-22850014 +47-99223220 (mob) o.e.pedersen@jus.uio.no AV-tjenester
Saatchi, Zoha Shima Høegh-Omdal Overingeniør +47-22859458 +47-93415850 (mob) z.s.h.o.saatchi@jus.uio.no Lokal-IT, IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Utskrift, AV-tjenester, Telefoni
Tønnesen, Håvard Overingeniør +47-22851231 havard.tonnesen@medisin.uio.no Datamaskin, Macintosh, Grafisk design, AV-tjenester