Personer med emneord «AV-tjenester»

Navn Telefon E-post Emneord
Bull, Tore Kielland Overingeniør +47 22854006 +47 91762813 (mob) t.k.bull@hf.uio.no video, AV-tjenester, bilde, Nett, Lyd
Børresen, Knut Overingeniør +47 22844231 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Erlingsson, Eric Jon Overingeniør +47 22845884 +47 45278869 (mob) e.j.erlingsson@medisin.uio.no Disputas, Arrangementer, AV-tjenester
Joten, Vegard Munkeby Senioringeniør +47 22856445 +47 97785631 (mob) v.m.joten@fys.uio.no Elektronikk og instrumentering, AV-tjenester, Innkjøp, Brannvern
Knudsen, Terje Senioringeniør +47 22852748 +47 93023847 (mob) terjek@ifi.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Byggesaker
Kvernes, Terje Senioringeniør +47 22855802 +47 41573210 (mob) terjekv@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte, AV-tjenester
Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47 22850143 +47 90030269 (mob) mahaindran.mahadevan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester
Mohn, Christian-Magnus Overingeniør +47 22855721 +47 41004323 (mob) c.m.mohn@hf.uio.no AV-tjenester, Lyd, Bilde, Video
Nissen, Christian Overingeniør +47 23072584 +47 48139501 (mob) christian.nissen@medisin.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Bilde, Lyd, AV-tjenester, Video
Norheim, Brynjulv Seniorrådgiver +47 22850367 +47 45021976 (mob) brynjulv.norheim@teologi.uio.no Etter- og videreutdanning (EVU), Prosjektledelse, Fleksibel læring, Fronter, Universell utforming, IKT og læring, AV-tjenester
Pedersen, Odd Erik Senioringeniør +47 22850014 +47 99223220 (mob) o.e.pedersen@jus.uio.no AV-tjenester
Pughe, David Avdelingsingeniør david.pughe@mn.uio.no Prosjektledelse, AV, AV-tjenester, IT-tjenester, IT-støtte til undervisning, IT-drift, Brukerstøtte, Brukerdrevet innovasjon, interaksjonsdesign
Wollan, Øystein Overingeniør +47 22842023 +47 46636140 (mob) oystein.wollan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Studentmaskiner, IT-kontakt studentorganisasjoner