Personer med emneord «Anskaffelser»

Navn Telefon E-post Emneord
Aspelin, Christopher Weidemann Seniorrådgiver +47-91849708 (mob) c.w.aspelin@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Brudeseth, Jon Rådgiver +47-90944158 jon.brudeseth@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Eckhoff, Christina Victoria Rådgiver +47-90605025 (mob) c.v.eckhoff@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Haug, Hilde Seniorrådgiver +47-22858649 +47 900 92 163 (mob) +47-90092163 hilde.haug@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Kalrasten, Anne Førstekonsulent + 47- 22859645 anne.kalrasten@jus.uio.no Regnskap, Innkjøp, Anskaffelser, HR-bilag, Lønn, kontrollprogram
Kazazic, Meliha Førstekonsulent +47-22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Kvalstad, Henning Rådgiver +47-22858651 +47-93405756 (mob) henning.kvalstad@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Landsvik, Jacob Magne Seksjonssjef +47-22857094 +47-47902415 (mob) j.m.landsvik@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Melhuus, Åsne Avdelingsleder +47-95111307 (mob) asne.melhuus@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen, Ledelse, Bestillingssystemet
Morken, Torill Seniorrådgiver +47-22857012 +47 932 54 510 torill.morken@admin.uio.no Innkjøp, anskaffelser
Romic, Maja Seniorrådgiver +47-22857958 +47-98624413 (mob) maja.romic@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Ruden, Petter Rådgiver +47-22857093 petter.ruden@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Røisland, Nina Seniorrådgiver +47-22855744 +47-98076289 (mob) nina.roisland@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sand, Ketil Seniorrådgiver +47-22857759 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Sivertsen, Kjetil Seniorrådgiver +47-22845613 +47-97013008 (mob) kjetil.sivertsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Svendsen, Berit Seniorrådgiver +47-22841051 +47-91831584 (mob) berit.svendsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sørlie, Lars Christian Rådgiver l.c.sorlie@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Thomsen, Kjell-Gunnar Linde Seniorrådgiver +47-22856078 +47-98234666 (mob) k.g.l.thomsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Villanger Lyshaug, Guro Seniorkonsulent 22851966 92681918 (mob) g.v.lyshaug@jus.uio.no Innkjøp, anskaffelser, HR-bilag, regnskap, budsjett
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47-22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS