Personer med emneord «Anskaffelser»

Navn Telefon E-post Emneord
Aspelin, Christopher Weidemann Seniorrådgiver +47 91849708 (mob) c.w.aspelin@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Brudeseth, Jon Seniorrådgiver +47 90944158 (mob) +47-90944158 jon.brudeseth@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Domak, Paraskoviia Rådgiver +47 22858116 +47 46586217 (mob) +47-46586217 paraskoviia.domak@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Haug, Hilde Seniorrådgiver +47 22858649 +47 90092163 (mob) +47-90092163 hilde.haug@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Kalrasten, Anne Førstekonsulent + 47- 22859645 anne.kalrasten@jus.uio.no Regnskap, Innkjøp, Anskaffelser, HR-bilag, Lønn, kontrollprogram
Kazazic, Meliha Seniorkonsulent +47 22858304 meliha.kazazic@uv.uio.no Betaling, Innkjøp, Honorar, Bilag, Fakturaer, Anskaffelser, Økonomi
Kvalstad, Henning Seniorrådgiver +47 22858651 +47 93405756 (mob) henning.kvalstad@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Landsvik, Jacob Magne Seksjonssjef +47 22857094 +47 47902415 (mob) j.m.landsvik@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Mahmood, Murteza Rådgiver +47 22856076 +4798631456 (mob) murteza.mahmood@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Melhuus, Åsne Avdelingsleder +47 95111307 (mob) asne.melhuus@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen, Ledelse, Bestillingssystemet
Morken, Torill Seniorrådgiver +47 22857012 +47 932 54 510 torill.morken@admin.uio.no Innkjøp, anskaffelser
Pedersen, Sigurd Rådgiver +47 92480838 +47 92480838 (mob) sigurd.pedersen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Romic, Maja Seniorrådgiver +47 22857958 +47 98624413 (mob) maja.romic@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Ruden, Petter Rådgiver +47 22857093 90647936 petter.ruden@mn.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Røisland, Nina Seniorrådgiver +47 22855744 +47 98076289 (mob) nina.roisland@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sand, Ketil Seniorrådgiver +47 22857759 48405090 ketil.sand@mn.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Sivertsen, Kjetil Seniorrådgiver +47 22845613 +47 97013008 (mob) kjetil.sivertsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Svendsen, Berit Seniorrådgiver +47 22841051 +47 91831584 (mob) berit.svendsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Sørlie, Lars Christian Rådgiver +47 99027119 +47 99027119 (mob) l.c.sorlie@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen
Thomsen, Kjell-Gunnar Linde Seniorrådgiver +47 22856078 +47 98234666 (mob) k.g.l.thomsen@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser
Villanger Lyshaug, Guro Seniorkonsulent 22851966 92681918 (mob) g.v.lyshaug@jus.uio.no Innkjøp, anskaffelser, HR-bilag, regnskap, budsjett
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47 22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS