Persons tagged with «Canvas»

Name Phone E-mail Tags
Coh, Mirjana Adviser +47-22852942 +4799359393 mirjana.coh@link.uio.no Rådgivning, Kurs, Canvas-inspo, Brukerstøtte, Canvas, wiki, Læringsteknologi, digitale læremidler, digitale læringsressurser, Digitale medier, Inspirsjonsseminar
Corbin, Darrin Joseph Head Engineer +47-22857075 d.j.corbin@admin.uio.no Digital exam, Digital learning environment, Digital learning resources, Inspera, Canvas, LMS, URKUND, Plagiarism check
Haugland, Vanja Senior Executive Officer +47-22857040 vanja.haugland@geo.uio.no student administration, FS, Canvas, Erasmus, exchange program, bachelor
Kakar, Sukhdeep Kaur Principal Engineer +47-22852090 s.k.kakar@odont.uio.no Canvas, User accounts, Sympa, Nettskjema, TSD, Facad Collector, Facad, Web, Vortex, Lokal-IT, IT-tjenester
Kleivane, Svein Harald Senior Adviser +47-22852414 +47-95911122 (mob) s.h.kleivane@link.uio.no læringsteknologi, læringsdesign, Canvas, Digitalt læringsmiljø
Mikalsen, Stig Adviser +47-22857062 stig.mikalsen@hf.uio.no canvas, Student and Academic Administration, Inspera (HF superbruker)
Niklasson, Karoline Senior Executive Officer +47-22856384 karoline.niklasson@iss.uio.no FS, Inspera, Admissions, Canvas, TP, Special Needs, Student and Academic Administration
Skjelbostad, Eivor Vold Senior Executive Officer +47-22854230 e.v.skjelbostad@stv.uio.no Seminars, Evaluation, Canvas, Web editor
Sydhagen, Petter Bogen Head Engineer +47-22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no Examination, Plagiarism check, URKUND, Inspera, Canvas