Personer med emneord «Comprehending and learning from text»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Veslemøy Rydland Rydland, Veslemøy Professor +47 22844776 veslemoy.rydland@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Vibeke Grøver Grøver, Vibeke Professor +47 22857601 vibeke.grover@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text, USA
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Doctoral Research Fellow +47 22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Comprehending and learning from text, Education
Bilde av Lisa-Marie Karlsen Karlsen, Lisa-Marie l.m.karlsen@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Arne Ola Lervåg Lervåg, Arne Ola Professor +47 22844701 a.o.lervag@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Ivar Bråten Bråten, Ivar Professor +47 22855282 +47 909 10 566 ivar.braten@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Joshua Lawrence Lawrence, Joshua Professor +47 22858153 joshua.lawrence@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Junyi Yang Yang, Junyi Doctoral Research Fellow +47 22840952 junyi.yang@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text, China
Bilde av German Garcia Grande Garcia Grande, German Doctoral Research Fellow +47 22855303 +47-46788674 g.g.grande@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Helge Ivar Strømsø Strømsø, Helge Ivar Professor +47-22858188 h.i.stromso@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Rebecca Knoph Knoph, Rebecca Doctoral Research Fellow +47 22857802 rebecca.knoph@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text, USA, Language Development, Test Development, Item Response Theory
Bilde av Ratib Lekhal Lekhal, Ratib Associate Professor +47 22855528 ratib.lekhal@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Ymkje Elisabeth Haverkamp Haverkamp, Ymkje Elisabeth Doctoral Research Fellow +47 22858130 y.e.haverkamp@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text
Bilde av Natalia Latini Latini, Natalia Doctoral Research Fellow +47 22857033 natalia.latini@iped.uio.no Education, Comprehending and learning from text