Personer med emneord «EKVA»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergem, Ole Kristian Forsker +47 22844125 +47 47293743 (mob) o.k.bergem@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Klasseromsforskning, EKVA
Bjørnsson, Julius Kristjan Forsker +47 22857719 +47 91134593 (mob) +47 91134593 j.k.bjornsson@ils.uio.no Nasjonale prøver, EKVA, Psykometri
Bratting, Karianne Berg Seniorkonsulent +47 93265950 (mob) 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, LEA, Large-scale assessments, Numeracy
Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 +47 91123360 (mob) anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Frønes, Tove Stjern Forsker +47 22844397 +47 91589591 (mob) 91589591 t.s.frones@ils.uio.no Norskfaget, Læring og utdanning, EKVA, Fagdidaktikk, LEA, Læring og utdanning, Leseforståelse
Hatlevik, Ove Edvard o.e.hatlevik@ils.uio.no EKVA, Læringsstrategier, Psykometri, Læring og utdanning, Motivasjon
Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat +47 48144346 (mob) r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Kaarstein, Hege Forsker +47 22856602 +47 41304000 (mob) hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47 22854153 +47 22237468 (mob) marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Lehre, Anne-Catherine Wiersholm Gauslaa Forsker +47 22854151 a.c.w.g.lehre@ils.uio.no EKVA, Kvantitative utdanningsanalyser, Inter-og intrasex variabilitet, LEA
Narvhus, Eva Kristin Seniorrådgiver +47 22856892 +47 92403492 (mob) e.k.narvhus@ils.uio.no EKVA
Nilsen, Trude Forsker +47 22854817 +47 40413360 (mob) trude.nilsen@ils.uio.no LEA, EKVA, TIMSS, Kvantitative utdanningsanalyser, Læring og utdanning, Læringsutbytte, skolemiljø, Undervisningskvalitet
Nortvedt, Guri Førsteamanuensis +47 22854332 +47 91320460 (mob) guri.nortvedt@ils.uio.no EKVA, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning
Pettersen, Andreas Forsker andreas.pettersen@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Matematisk kompetanse, Kvantitative utdanningsanalyser, PISA, Kartleggingsprøver i regning, EKVA
Radisic, Jelena Forsker +47 90894467 (mob) jelena.radisic@ils.uio.no EKVA, LEA
Roe, Astrid Seniorforsker astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Rohatgi, Anubha Seniorrådgiver +47 22854048 +47 41632260 (mob) anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 +47 90592963 (mob) j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 +47 45465815 (mob) 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Teig, Nani Postdoktor +47 45398548 (mob) nani.teig@ils.uio.no EKVA, PISA, TIMSS, Naturfagdidaktikk, Læring og utdanning, utforskende arbeidsmåter, loggfiler analyse