Personer med emneord «FS»

Navn Telefon E-post Emneord
Atubo, Brenda Apili Førstekonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp
Bakken, Karl Johan Ullavik Seniorkonsulent +47-22856673 k.j.u.bakken@geo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Masteropptak, Masterkontrakter, Timeplanlegging, TP, Canvas, FS, ePhorte
Bender, Andreas Rådgiver +47-22852324 andreas.bender@odont.uio.no Canvas, FS, Si-ifra, Læringsmiljø, Praksis, Studiestart, Studieveiledning
Berstad, Marie Seniorkonsulent +47-22857041 marie.berstad@geo.uio.no Studieadministrasjon, Erasmus+, Semesterstart, Studieveiledning, FS, ePhorte
Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47-22855073 s.s.bjerkaker@ilos.uio.no eksamen, studieadministrasjon, studier, eksamenskonsulent, italiensk, russisk, tsjekkisk, polsk, tysk, nederlandsk, FS, Inspera
Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47-22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Dragisic, Biljana Seniorkonsulent +47-22855882 biljand@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Semesterstart, Pensum, Ph.d., Studiekvalitet, TP, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Disputaser
Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 (mob) a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Haugland, Vanja Seniorkonsulent +47-22857040 vanja.haugland@geo.uio.no Studieadministrasjon, FS, Canvas, bachelor, Erasmus, Utveksling/Internasjonalisering
Holm, Inger Avdelingsingeniør +47-22852779 +47-95234324 (mob) inger.holm@usit.uio.no Databaseadministrasjon, Databaser, FS, Trofast
Innes, Anne Gunhild Seniorkonsulent +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Mathisen, Helena Båserud Seniorkonsulent +47-22855944 helenabm@math.uio.no FS, Studieveiledning, Emner, Utveksling, Semesterstart, Godkjenning
Maugesten, Paul Aleksander Seniorkonsulent +47-22855907 paulamau@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Obligatoriske oppgaver, Gruppelærere, Alumnus
Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47-22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Neset, Birthe Studiekonsulent +47-22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Rigenholt, Annika Seniorkonsulent +47-22855901 annikap@math.uio.no FS, Studieveiledning, Opptak, Godkjenning, Attester, Syllabus, Vitnemål
Sevendal, Ariel Seniorkonsulent +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, masteropptak, høringer, FS