Personer med emneord «Helsepsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Brendryen, Håvar Førsteamanuensis +47 22845098 +47 995 21 714 havar.brendryen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Kognitiv psykologi, Helsepsykologi
Buer, Liliana Stipendiat 41648634 liliana.buer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Kropp, Sosialpsykologi
Chegeni, Razieh Postdoktor razieh.chegeni@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, seksualitet, Personlighetspsykologi, Rus, Emosjoner, Helsepsykologi
Cortes Garcia, Laura Postdoktor +47 22845234 l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 (mob) fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Folstad, Siri Hausland Stipendiat +47 22845609 s.h.folstad@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi
Grønlie, Anette Arnesen Ph.d.-kandidat 97644219 Utviklingspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Hagen, Roger Professor - Klinisk psykologi roger.hagen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Personlighetspsykologi
Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, selvregulering, Sosial ulikhet
Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Lan, Xiaoyu Researcher +47-22845054 (kontor) xiaoyu.lan@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi
Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Mandt Vassend, Olav Professor emeritus 95876853 (mob) o.m.vassend@psykologi.uio.no Personlighet, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk, Profesjonsetikk, Musikkpsykologi
Munk, Alice Stipendiat +47 40847831 (mob) alice.munk@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygård, Stine Stipendiat stine.nygard@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Quintana, Daniel Forsker daniel.quintana@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Helsepsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykologi
Reme, Silje Endresen Professor +47 22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Rodriguez Cano, Ruben Postdoktor r.r.cano@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Ruspolitikk
Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 (mob) anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
von Soest, Tilmann Professor +47-99782078 t.v.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi