Personer med emneord «Infosenter»

Navn Telefon E-post Emneord
Aaseth, Gøril Rådgiver +47 22841138 goril.aaseth@admin.uio.no Infosenter
De Vos, Nele Rådgiver +47 22851104 n.de.vos@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Læringsmiljø, Eksamen, Infosenter, Studieinformasjon
Eidsgård, Nirmala Rådgiver +47 22857358 nirmala.eidsgard@admin.uio.no Mottak av studenter, Veiledning, Infosenter
Elgsaas, Sigrid Bøe Rådgiver +47 22844350 s.b.elgsaas@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter
Ellingsen, Hanne Degerstrøm Avdelingsleder +47 22850424 +47 95862481 (mob) h.d.ellingsen@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Furulund, Madeleine Skårerhøgda Konsulent m.s.furulund@sv.uio.no Infosenter
Grette, Anne Guro Nesteby Konsulent +47 22850328 a.g.n.grette@teologi.uio.no Infosenter, Kommunikasjon
Hatzianastasiou, Mariana Larsen Rådgiver +47 22857435 m.l.hatzianastasiou@admin.uio.no Infosenter
Jacobsen, Marianne Seniorrådgiver +47 22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studieinformasjon, Nettpublisering
Johansen, Rebekka Sandlie Konsulent r.s.johansen@sv.uio.no Infosenter
Kleivane, Fredrikke Holt Seniorkonsulent +47 22850021 f.h.kleivane@jus.uio.no Infosenter, Studieinformasjon
Lehn, Caroline Førstekonsulent +47 22850346 caroline.lehn@teologi.uio.no Infosenter, Kommunikasjon
Midtlid, Marie Ringsby Seniorkonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Nilsson, Vibeke Førstekonsulent +47 22856213 vibeke.nilsson@admin.uio.no Opptak, Infosenter
Nygaard, Jenny Konsulent jenny.nygaard@sv.uio.no Infosenter
Rognstad, Marte Kløvrud Rådgiver +47 22856221 m.k.rognstad@sv.uio.no Infosenter, Studieinformasjon, Studieveiledning
Røed, Mina Konsulent mina.roed@sv.uio.no Infosenter
Sand, Ingrid Rådgiver +47 22854121 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Schumann, Amalie Fjellestad Førstekonsulent a.f.schumann@sv.uio.no Infosenter
Solstad-Wiik, Bjørn Herman Konsulent b.h.solstad-wiik@sv.uio.no Infosenter