Personer med emneord «Innkjøper»

Navn Telefon E-post Emneord
Adamiec-Fidjeland, Maria Teresa Seniorkonsulent +47-22851670 m.t.adamiec-fidjeland@nhm.uio.no ePhorte, Økonomi, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Basware, Innkjøper, HR-system, Vakt- og alarm
Ariansen, Morten Overingeniør +47-22850664 +47-90162230 (mob) morten.ariansen@medisin.uio.no Lokal-IT, E-post, Innkjøper, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, kalender, chat, Telefoni, Utskrift
Authen, Bjarne +47-22851492 +47-99706139 (mob) bjarne.authen@medisin.uio.no Innkjøp, Elektronikk, Innkjøper, Brannvern, Service, EAGLE
Berg, Victoria Tømmeraas Førstekonsulent +47-22854485 v.t.berg@imv.uio.no SFF, karriereutvikling, Innkjøper, Faktura, Reiseregning, Reise, Kontrakter, Bilagslønn, Arrangementer, Refusjon, Nettpublisering
Bredholt, Victor Overingeniør +47-22850666 +47-92442236 (mob) victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Bråthen, Heidi Seniorkonsulent +47-22844457 heidi.brathen@imv.uio.no Fakturaer, Innkjøper, Arbeidsavtaler, Reise, Refusjoner, Honorar
Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 +47-41256102 (mob) helene.burhol@medisin.uio.no Innkjøper, Datamaskin
Englien, Christian Førstekonsulent +47-22845048 christian.englien@medisin.uio.no Tilganger, Verneombud, Opptaksrutiner, Basware, Innkjøper, Administrasjon, Fakturaer
Flatebø, Torun Overingeniør +47-22851590 torun.flatebo@medisin.uio.no Molekylærbiologiske teknikker, Celledyrking, Proteinanalyse, PCR-metode, Opplæring, Laboratoriearbeid, Innkjøper
Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør +47-22851517 a.s.haslestad@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Molekylærbiologiske teknikker, HMS, kliniske studier, Analyse, Undervisning, Innkjøper
Kjersem, Kristine Rona Førstekonsulent +47-22845567 k.r.kjersem@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Omnes, Kristian Seniorkonsulent +47-22859995 kristian.omnes@khm.uio.no Administrasjon, Utstillinger, Resepsjon, Innkjøper, Bestillingssystemet, Kontrakter
Sandvik, Marit Avdelingsingeniør +47-22851389 marit.sandvik@medisin.uio.no Proteinanalyse, Innkjøper, Molekylærbiologiske teknikker, Laboratoriedrift
Skauge, Mona Rådgiver +47-22851953 mona.skauge@khm.uio.no Kontrollprogram., Økonomi, Avtaler, Innkjøper, Administrasjon, Innkjøp
Tosterud, Lina Førstekonsulent +47-22844439 lina.tosterud@ifikk.uio.no Arrangementer, Forskningsadministrasjon, ConceptLab, The Centre for the Study of Mind in Nature (CSMN), Innkjøper
Zadeh, Robabeh Shirin Mahmoud Førstekonsulent +47-22845565 r.s.m.zadeh@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon