Personer med emneord «Internasjonalisering»

Navn Telefon E-post Emneord
Boholm, Cecilie Brinck Rådgiver +47 22857870 c.b.boholm@uv.uio.no internasjonalisering, utveksling, mobilitet, internasjonalt samarbeid, godkjenning, studieadministrasjon
Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 eleonora.brekke@psykologi.uio.no Opptak master, Undervisningsplanlegging, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Carlsen, Kjersti Elisabeth Seniorrådgiver +47 22852228 k.e.carlsen@odont.uio.no Nettpublisering, ePhorte, PACS, Cristin, Studieadministrasjon, Internasjonalisering, Klinisk veiledning i odontologi, Skikkethet
Dalseth, Kirsti Ales Avdelingsleder +47 22850476 936 00 036 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Bachelor, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct, Kjemi, Materialvitenskap
Forsudd, Britt-Marie Agneta Seniorkonsulent +47 22856953 b.m.a.forsudd@iln.uio.no Forskerutdanning, PhD, Internasjonalisering, Studentutveksling
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47 22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Hoff, Elisabeth Seniorkonsulent +47 22857267 elisabeth.hoff@ibv.uio.no phd-administrasjon, PhD, Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Mobility
Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97966684 (mob) trude.lind@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47 22859857 j.p.lomsdalen@jus.uio.no Internasjonalisering, Utveksling, Mobilitet, Studentmobilitet, Internasjonalt samarbeid, Godkjenning
Londrim, Graciete S. C. Rådgiver +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, Portugisisk språk, læringsassistenter
Mohamed, Lobna Førstekonsulent +47 22854107 +47 22854107 (mob) lobna.mohamed@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon, Masterteam, Internasjonalisering
Nettum, Erland Seniorrådgiver +47 22844229 erland.nettum@admin.uio.no Mobilitet, Veiledning, Opplæring, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse
Neumann, Helena Internasjonal koordinator og programkonsulent 22841956 helena.neumann@iakh.uio.no Erasmus+, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering, Europeisk samarbeid, Mobilitet, Studieprogram, Studieveiledning, Masteropptak
Sheibani Harat, Mozhdeh Seniorrådgiver +47 22840130 mharat@ifi.uio.no PhD, internasjonalisering
Spilling, Anja Gil Rådgiver 22857420 95206436 a.g.spilling@admin.uio.no Internasjonalisering, Forskermobilitet, Euraxess, Veiledning, Opplæring
Søreng, Tine Benedicte Seniorrådgiver t.b.soreng@hf.uio.no Internasjonalisering, Studieadministrasjon
Thorsen, Sibel Seniorkonsulent +47 22841631 sibel.thorsen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering, Digitale læringsomgivelser, Læringsassistenter
Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 (mob) m.m.tollerud@iln.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, arbeidspraksis, Internasjonalisering