Personer med emneord «Kompetanseutvikling»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Cecilie Seniorrådgiver +47-22851802 +47-97755640 (mob) cecilie.andersen@admin.uio.no HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Kurs, Prosjektledelse
Frågåt, Thomas Stipendiat thomas.fragat@fys.uio.no Fysikk, Fysikkdidaktikk, Kompetanseutvikling, Gruppelærerseminar, Lektorutdanning
Jozelic, Jasna Rådgiver +47-22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, HR-system, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Kvalvåg, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22857749 +47-92207749 (mob) elisabeth.kvalvag@admin.uio.no Opplæring, Prosjektledelse, Tilrettelegging, Rådgivning, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47-22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Eurasia, Norden, Nordområdene, Arktis, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon, Prosjektledelse, Kompetanseutvikling
Lassen, Liv Margarete Professor emeritus +47 22858059 l.m.lassen@isp.uio.no Rådgivning, Foreldresamarbeid, Mestring, Kompetanseutvikling, Barn i risiko, Resiliens
Nguyen, Thao Elizabeth Rådgiver t.e.nguyen@admin.uio.no Veiledning, Tilrettelegging, Kompetanseutvikling, Mentorordningen
Ringnes, Nina Merete Norli Seniorrådgiver +47-22857734 +47-93096866 (mob) n.m.n.ringnes@admin.uio.no Kompetanseutvikling, HR-utvikling, Organisasjonsutvikling
Valmot, Sidsel Gunn Seniorrådgiver +47-22856178 +47-91657409 (mob) s.g.valmot@admin.uio.no Lederutvikling, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling