Personer med emneord «Personaladministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristin Fedje Fredriksen Fredriksen, Kristin Fedje Kontorsjef +47 22858060 +47 99485014 k.f.fredriksen@isp.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47 22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk, UVEXFAC, Økonomi, Bilag, Personaladministrasjon, Refusjon, Reise, Sykemelding
Bilde av Brigt Hope Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Bilde av Astrid Waaler Kaas Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Bilde av Anders Moss Moss, Anders Seksjonssjef +47 22851053 anders.moss@uv.uio.no Rekruttering, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Ansettelser, Likestilling, HMS, Personaladministrasjon
Bilde av Hanne Skjølås Nygaard Nygaard, Hanne Skjølås Seniorrådgiver +47 22855332 h.s.nygaard@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Seniorrådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Emma Stjärnkvist Stjärnkvist, Emma Seniorkonsulent +47 22856236 emma.stjarnkvist@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Elin Østbø Sørensen Sørensen, Elin Østbø Administrativ leder +47-22855353 +47-95813718 e.o.sorensen@iped.uio.no Kontor, Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47 22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser