Personer med emneord «Postmottak»

Navn Telefon E-post Emneord
Ahmed, Riaz Konsulent +47 22845338 riaz.ahmed@medisin.uio.no Postmottak, Drift
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Innsynsbegjæringer, Journalføring, Offentleglova, Postmottak, UiO-noark
Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47 22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 a.b.halvorsen@khm.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs
Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47 22858157 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Lopez, Yamila Rådgiver +47 22852242 yamila.lopez@odont.uio.no ePhorte, Journalføring, brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkiv, innsynsbegjæringer, Postmottak
Lunde-Brevig, Ingebjørg Førstekonsulent +47 22856168 ingebjorg.lunde-brevig@admin.uio.no Sykefravær, Kontorstøtte, Postmottak, Innkjøp
Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47 22845316 liv.prestgard@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47 22840500 +47 95205142 (mob) c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Sæther, Gunn Bjella Rådgiver +47 22852238 g.b.sather@odont.uio.no Innsynsbegjæringer, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Postmottak, Arkiv, Journalføring, ePhorte, Arkivfaglig veiledning