Personer med emneord «Prosess- og prosjektledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergstrøm, Kari Oline Seniorrådgiver +47 22856105 k.o.bergstrom@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, eBilag
Flesland, Marianne Sinead Seniorrådgiver +47 22858588 +47 40220552 (mob) +47-40220552 m.s.flesland@admin.uio.no Økonomistyring, Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Budsjett
Gravklev, Ellen Svendby Seniorrådgiver +47 22854476 +47 95100467 (mob) e.s.gravklev@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Prosessforbedring, Rådgivning
Grimstad-Nielsen, Linn Seniorrådgiver +47 47257640 (mob) linn.grimstad-nielsen@admin.uio.no Arbeidsmiljøutvikling, Psykososialt og organisatorisk arbeidsmiljø, Kompetanseutvikling, Prosess- og prosjektledelse, Lederstøtte, Organisasjonsutvikling
Haugen, Bjørn Egil Seniorrådgiver +47 41577657 (mob) b.e.haugen@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, eBilag
Haugsland, Lin Anett Otterøen Seniorrådgiver +47 93444303 (mob) l.a.o.haugsland@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring
Kuhlman, Camilla Seksjonssjef +47-22855531 +47-47261724 (mob) camilla.kuhlman@admin.uio.no Prosesstøtte, Prosess- og prosjektledelse, Økonomistyring
Millar, Koyote Seniorrådgiver +47 22854238 koyote.millar@admin.uio.no Prosesstøtte, Prosess- og prosjektledelse, Organisasjonsutvikling, Coaching
Winther, Silje Seniorrådgiver +47 22841167 silje.winther@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Regelverk, Høringsuttalelser