Personer med emneord «Rekruttering»

Navn Telefon E-post Emneord
Aase, Merethe Kontorsjef +47-22855125 merethe.aase@econ.uio.no Rekruttering, Årsplan, Rapportering, Budsjett, Årsrapport
Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47-22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47-22850508 m.c.bakken@medisin.uio.no HR-system, Permisjon, Lønn, Personaladministrasjon, Fravær, Rekruttering, Regelverk, Ansettelser
Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47-22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Berge, Eli Seniorrådgiver +47-22852497 +47-95924675 elibe@ifi.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Rekruttering, Forskningsformidling
Brånå, Thomas Rådgiver +47-22856374 thomas.brana@nhm.uio.no Personaladministrasjon, HR, Permisjon, Ansettelse, Fravær, Fratredelse, Rekruttering, Lønn, Pensjon
Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47-22859227 +47-90730348 (mob) +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no Rekruttering, Regelverk, Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system
Egenberg, Gitte Kontorsjef +47-22858987 gitte.egenberg@sum.uio.no Årsplan, Rekruttering, Årsrapport, Adminstrativ ledelse, Rapportering
Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47-22852834 krishbr@ifi.uio.no Rekruttering, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Studieadministrasjon
Gislerud, Elin Rådgiver +47-22851564 elin.gislerud@medisin.uio.no Personaladministrasjon, ansettelser, rekruttering, HR regelverk, HR-system
Gjerstad, Marianne Avdelingsleder +47-22856606 marianne.gjerstad@jus.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering
Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Halfstad, Åse Ragnhild Rådgiver +47-22844681 a.r.halfstad@medisin.uio.no Regelverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Saksbehandling, Lønn, Fravær, Permisjon, HR-system, Rekruttering
Haugen, Adrian Førstekonsulent +47 48 03 94 95 adrian.haugen@sv.uio.no Rekruttering, Arbeidslivsrelevans
Heibreen, Tom Seniorkonsulent +47-22851922 tom.heibreen@khm.uio.no Brukerstøtte, Rapportering, Innkjøp, Rekruttering, Ansettelser, Administrasjon
Henriksen, Ellen Karoline Professor +47-22857886 e.k.henriksen@fys.uio.no Fysikkdidaktikk, Naturfagdidaktikk, rekruttering, utdanningsvalg
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Houben, Katerina Rådgiver +47-22850445 +47-48193789 (mob) katerina.houben@media.uio.no Arrangementer, Internkommunikasjon, Rekruttering
Jensen, Kjerstin Eek Seniorkonsulent +47-22858277 k.e.jensen@iped.uio.no KUL masterprogram, Teamleder for masterstudier, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering
Johansen, Bente Seniorrådgiver +47-22844074 bente.johansen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Likestilling, Sidegjøremål
Johnsrud, Mette Rådgiver +47-22842203 +47-45240295 mette.johnsrud@its.uio.no Webredaktør, kommunikasjon og formidling, rekruttering, profilering, pressekontakt
Jozelic, Jasna Rådgiver +47-22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, HR-system, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47-22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47-22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Langtvet, Anette Seksjonssjef +47-22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Markussen, Marit Gamst Rådgiver +47-22859758 m.g.markussen@khm.uio.no Personal, Administrasjon, Rekruttering, Personaladministrasjon
Michelsen Ekroll, Eva Rådgiver, i permisjon +47 97538447 Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Rekruttering
Nabi, Zahida Rådgiver +47-22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Nygaard, Hanne Skjølås Rådgiver +47-22855332 h.s.nygaard@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Riddervold, Vibeke Christine Rådgiver +47-22856236 v.c.riddervold@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Rockwell, Susan Rådgiver +47-22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Sandtveit, Liv Rådgiver +47-22854470 liv.sandtveit@admin.uio.no Rekruttering, Permisjon, Personaladministrasjon, Ansettelser, Fravær
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47-22850311 rigmor.smith-gahrsen@teologi.uio.no HR, HMS, rekruttering
Steenstrup, Marie Rådgiver +47-22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser
Strandberg-Jensen, Bethina Rådgiver +47-22855226 bethina.strandberg-jensen@ilos.uio.no Lederstøtte, LCE, Rekruttering
Trofimova, Svetlana Rådgiver +47-22859226 svetlana.trofimova@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Arbeidsrett, Rekruttering, Regelverk, Ansettelser, Sykefravær, Permisjon
Tverfjell, Tone Iren Seniorkonsulent +47-22855769 t.i.tverfjell@medisin.uio.no Regelverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Rekruttering
Ugletveit, Hedda HR-sjef +47-22851819 +47-90150537 (mob) hedda.ugletveit@nhm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Tilsetting, Fratredelse, Fravær, Lønn, Permisjon, Pensjon, Opprykk, Likestilling, Partssamarbeid, Medbestemmelse, HR
Valberg, Anna Helene Rådgiver +47-22855715 97182523 (mob) 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no karriereintervju, Rekruttering, Arrangementer, Studentrekruttering, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, skolebesøk
Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47-22855545 +47-97579295 (mob) 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Yttersian, Kine Avdelingsleder +47-91166337 kine.yttersian@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Rekruttering, Regelverk
Ökvist, Kristina Seniorkonsulent +47-22854054 kristina.okvist@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon