Personer med emneord «Samfunnsgeografi»

Navn Telefon E-post Emneord
Garcia-Godos, Jemima Førsteamanuensis +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsstudier, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning, Politisk Geografi, Latin-Amerika, Menneskerettigheter, Post-konflikt samfunn
Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, byplanlegging, Geopolitikk, Ukraina
Goncalves, Kellie Postdoktor +47-22856094 kellie.goncalves@iln.uio.no Sosiolingvistikk, Globalisering, Mobilitet, Samfunnsgeografi, Diskursanalyse, Flerspråklighet, Interkulturell kommunikasjon, ELF, Flerspråklige arbeidsplasser og blåsnipparbeidsplasser, Tjenestearbeid, Opplevelsesturisme, Semiotiske landskap, Språkpolitikk, Identitet
Hesselberg, Jan Professor emeritus Samfunnsgeografi, Utviklingsforskning, Utvikling-politikk-miljø
Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by, delingsmobilitet, bildeling, reisevaner, kvantitativ metode
Iversen, Anders Bjørndahl Universitetslektor +47-22857662 a.b.iversen@sv.uio.no Utviklingsstudier, Vitenskapsfilosofi, HIV/AIDS, Metode, Samfunnsgeografi
Jordhus-Lier, David Professor +47-22854807 +47 93038325 david.jordhus-lier@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi
Knutsen, Hege Merete Professor +47-22855952 +47-41500855 (mob) h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Laastad, Synneva Geithus Stipendiat +47-22857152 s.g.laastad@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 (mob) +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Byutvikling, Stedsutvikling, Samfunnsgeografi, Natur-kultur-samfunn
Sandell, Aron Stipendiat aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 (mob) +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Sundsbak, Ragnhild Univ.bibliotekar +47-22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Bibliotek, Statsvitenskap, Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, EndNote, Samfunnsgeografi
Sæther, Bjørnar Professor 22855803 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Regional innovasjon
Throndsen, Torstein S. Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Minoriteter, Sosial ulikhet
Wikstrøm, Ragnhild Dahl Stipendiat 93467130 r.d.wikstrom@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi