Personer med emneord «Steinalder»

Navn Telefon E-post Emneord
Berg-Hansen, Inger Marie Førsteamanuensis +47-22851913 +47-41688955 (mob) i.m.berg-hansen@khm.uio.no Arkeologi, Steinalder, Steinteknologi, Teknologi, Steinalderregistrering
Bjørkli, Birgitte Rådgiver +47-22859805 95759238 (mob) 95759238 birgitte.bjorkli@khm.uio.no Steinalder, Steinalderteknologi, Metodeutvikling, Arkeologiske gjenstander, Kronologi, Typologi, Museologi, formidling
Coulson, Sheila Førsteamanuensis emeritus +47-22841906 sheila.coulson@iakh.uio.no Arkeologi, Steinalder
Fossum, Guro Stipendiat +47-22851985 guro.fossum@khm.uio.no Steinalder, Steinteknologi, Mesolithic, climate change
Fuglestvedt, Ingrid Professor +47-22841926 ingrid.fuglestvedt@iakh.uio.no Arkeologi, Steinalder, Teori og metode
Prescott, Christopher Instituttleder +390658391008 +393913836764 (mob) +47 915 78914 christopher.prescott@roma.uio.no Instituttleder, Teori og metode, Arkeologi, Steinalder, Kulturarv, Bronsealder
Rosenvinge, Carine Sofie Stipendiat +47-22851930 +4740460810 (mob) +47-40460810 c.s.rosenvinge@iakh.uio.no Arkeologi, Steinalder, Steinteknologi
Schülke, Almut Førsteamanuensis +47-22851977 +47-94525165 (mob) almut.schulke@khm.uio.no Arkeologi, Steinalder, Landskapsarkeologi, Ritual, Graver
Solheim, Steinar Førsteamanuensis +4722851907 +4746546339 (mob) steinar.solheim@khm.uio.no Arkeologi, Steinalder, Jernalder, Demografi
Viken, Synnøve Rådgiver +47-97581648 (mob) synnove.viken@khm.uio.no Steinalder, Steinteknologi, Mesolithic, Mesolithic mobility, Stone Age Technology