Personer med emneord «Utstillinger»

Navn Telefon E-post Emneord
Birkeland, Anne Førstelektor +47-22851797 anne.birkeland@nhm.uio.no Museumslektor, Geologi, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bjureke, Kristina Universitetslektor +47-22851815 +47-95200804 (mob) +47 952 00 804 kristina.bjureke@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Botanikk, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), EU, Prosjektledelse
Bjørgen, Inge Overingeniør +47-22859973 +47-48048139 (mob) inge.bjorgen@khm.uio.no Utstillinger
Bøckman, Petter Universitetslektor +47-22851642 98466206 (mob) 98 46 62 06 petter.bockman@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Zoologi, Økologi, Evolusjon, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Elliott, Katherine Universitetslektor +47-22859927 katherine.elliott@khm.uio.no Museumspedagogikk, Utstillinger
Finnanger, Anne Seniorkonsulent +47-22851867 +47-97124375 (mob) anne.finnanger@nhm.uio.no Forskningsformidling, Utstillinger
Grønbech, Marit Elisabeth Universitetslektor +47-22851769 m.e.gronbech@nhm.uio.no Biologi, Botanikk, Utstillinger, Forskningsformidling, Museumslektor, Etter- og videreutdanning (EVU), Museumspedagogikk
Hager-Saltnes, Martin Universitetslektor +47-22859981 +47-97192535 (mob) martin.hager-saltnes@khm.uio.no Utstillinger, Museumspedagogikk
Karlgård, Tone Cecilie Simensen Universitetslektor +47-22859956 98649563 (mob) +47 98649563 t.c.s.karlgard@khm.uio.no Sosialantropologi, Utstillinger, museologi, Museumspedagogikk, Prosjektledelse
Kreutz, Johnny Grafisk designer 22 85 99 88 91 39 70 36 (mob) johnny.kreutz@khm.uio.no Kommunikasjon, Grafisk profil, Utstillinger, Nettpublisering, Grafisk design
Mathiesen, Mari S. Universitetslektor +47-22859955 +47-48114178 m.s.mathiesen@khm.uio.no Museumspedagogikk, Utstillinger, Nettpublisering, kommunikasjon
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47-22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Omnes, Kristian Seniorkonsulent +47-22859995 kristian.omnes@khm.uio.no Administrasjon, Kontrakter, Utstillinger, Innkjøper, Resepsjon, Museumspedagogikk, Bestillingssystemet
Petzold, Line Christin Konservator +47-90830165 +47 9083 0165 (jobb) l.c.petzold@khm.uio.no Konservering, Utstillinger, Utlån
Strøm, Marianne Seniorrådgiver +47-22851739 +47-91390908 (mob) marianne.strom@nhm.uio.no Utstillinger, Prosjektledelse
Strømnes, Einar Førstelektor 22851664 einar.stromnes@nhm.uio.no Førstelektor, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), Zoologi, Biologi
Wang, Tone Seniorrådgiver +47-22851915 97021201 (mob) 97021201 tone.wang@khm.uio.no Etnografi, Utstillinger, Sosialantropologi