Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47-22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47-22855610 +4796647276 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 +4792094699 (mob) +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Havighurst, Sophie Seychelle Førsteamanuensis +47-22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47-22845166 91616675 (mob) +47-91616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Mayor, Julien Førsteamanuensis +47-22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Melinder, Annika Maria D Professor +47-22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Norbom, Linn Christin Bonaventure Forsker 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Nygaard, Egil Professor +47-22845156 41291922 (mob) egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Omland, Guro Brokke Universitetslektor +47-22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Pons, Francisco Professor +47-22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schaller, Sidsel Stipendiat +47-22840885 sidsel.schaller@psykologi.uio.no utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, sosialpsykologi, Helsepsykologi
Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 (mob) e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Stänicke, Line Indrevoll 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Sulutvedt, Unni Undvp u/gdkj.ped.utd +47-22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Tamnes, Christian Krog Førsteamanuensis +47-22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Tidemann, Ida Therese Stipendiat +47-22845241 +47-99778491 i.t.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Ulset, Vidar Stipendiat 466 82 016 vidar.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Øie, Merete Glenne Professor +47-22845184 40889007 (mob) +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Øiestad, Guro Førstelektor +47-22845275 guro.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi