Personer med emneord «ekstern finansiering»

Navn Telefon E-post Emneord
Alm, Vibeke Seniorrådgiver +47 22856010 vibeke.alm@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningspolitikk, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningssamarbeid, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering
Alvsvåg, Aina Rådgiver +47 22840358 aina.alvsvag@psykologi.uio.no Ekstern finansiering, Lovverk, Forskningsadministrasjon
Andreassen, Stian Rådgiver +47 22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Auke, Irene Seniorrådgiver +47 22850600 +47 46814837 (mob) 468 14 837 irene.auke@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Forskerstøtte MED
Ayaz, Mahmood Seniorrådgiver +47 22859214 90811155 mahmood.ayaz@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Utlysninger, Nettpublisering, Ekstern finansiering, EU, EU finansiering
Bakkevold, Malena Seksjonssjef +47 22856279 +47-95750533 malena.bakkevold@admin.uio.no Ledelse, Ekstern finansiering, Internasjonalt samarbeid, The Guild
Bergseth-Hasle, Mari Rådgiver +47 22858516 +47 45267706 (mob) mari.bergseth-hasle@norden.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Brynildsen, Wenche Rådgiver +47 22858333 92284810 wenche.brynildsen@mn.uio.no Ekstern finansiering, Controlling, Regnskap, Økonomi
Chilidis, Konstantinos Seniorrådgiver +47 22858834 +47-41336649 konstantinos.chilidis@sv.uio.no EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte
Cornejo Chavez, Leiry Rådgiver +47 22845027 l.c.chavez@farmasi.uio.no Søknadsstøtte, Ekstern finansiering, NFR projects, Forskningsrådgivning
Egner, Marit Seniorrådgiver +47 22858490 +4796239029 marit.egner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORHED, Ekstern finansiering, Lederutvikling, Prioriterte land, NORPART, scholars at risk
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Etikk, Cristin, Open Access
Engen, Grace Rådgiver +47 22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon, Avdelingsstøtte
Engh, Aasta Karen Rådgiver +47 22857979 +47 41670032 (mob) a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Fosse, Marit Førstekonsulent +47 22850120 Permisjon 2020-2021 marit.fosse@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettpublisering
Frostestad, Guro Avdelingsleder +47 22859457 +47 93080171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Gakkestad, Mari Rådgiver +47 22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Graver, Jenny Rådgiver +47 22842051 +4799522974 (mob) jenny.graver@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Grønner, Torbjørn Seniorrådgiver +47 22857015 torbjorn.gronner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Ekstern finansiering, EØS-midlene, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Utdanningssamarbeid
Grønning , Ragnhild Rådgiver (i permisjon) +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Halvorsen, Ann Kristin Sørli Seniorrådgiver +47 22856023 a.k.s.halvorsen@admin.uio.no EU, Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, EU-kontoret
Hamre, Emil seniorrådgiver +47-22855475 emil.hamre@admin.uio.no EU, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Horisont 2020, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47 22858371 +47 95862794 (mob) hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Horgdal, Jon Aksel Seniorkonsulent +47 22858389 j.a.horgdal@admin.uio.no NFR, Nettsider SR, Ekstern finansiering
Hårseth, Thor Leif Rådgiver 948 06 200 t.l.harseth@sv.uio.no Forskningsfond, Forskningsrådet, Kontrakter, Ekstern finansiering, EU
Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 +47 48204505 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 dyvekej@ifi.uio.no ekstern finansiering, CRIStin, forskningsstøtte, NFR, EU, H2020, ERC, prosjekt, kontrakter
Karv, Hanna Seniorrådgiver +47 22859413 hanna.karv@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU
Kjensli, Thomas Seniorrådgiver +47 22856116 thomas.kjensli@admin.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering
Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47 22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Norden, Nordområdene, Arktis, Antarktis, Hav, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon
Kveseth, Hilde Spjelkavik Rådgiver +47 22854803 +47-99275009 h.s.kveseth@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskpro, Personvern, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Cristin
Kværk, Geir Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 (mob) g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47 22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Larsen, Hege Cathrine Rådgiver +47 22851954 h.c.larsen@khm.uio.no Regnskap, Økonomi, Prosjekter, Administrasjon, Ekstern finansiering, Frikjøp, Budsjett
Larsen, Rune Seniorrådgiver 926 20132 rune.larsen@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskerstøtte Klinmed, Forskningsadministrasjon, Utlysninger, Nettpublisering, Ekstern finansiering, EU, EU finansiering
Lislerud, Anette Seniorrådgiver +47 22851926 anette.lislerud@khm.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, EU, NFR, Personvern, Cristin, Forskningsetikk
Loginova, Galina Rådgiver +47 22845874 galina.loginova@sv.uio.no Ekstern finansiering, Prosjektøkonomi
Mellem, Gøril Seniorrådgiver +47 22858478 goril.mellem@admin.uio.no Internasjonalt forskningssamarbeid, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Strategi, Prioriterte land, Kina, Nord-Amerika, Strategiske satsinger: Peder Sather Center ved UC Berkeley, the Norwegian Centennial Chair Program ved University of Minnesota, Nordisk senter Fudan
Mørkedal, Øyvind Rådgiver +47 22855513 +47 412 658 42 oyvind.morkedal@mn.uio.no Økonomi, Controlling, Budsjett, Ekstern finansiering
Nanthagopal, Yasothara Rådgiver +47 22850408 yasothara.nanthagopal@hf.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Nilsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22856128 thomas.nilsen@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjett, Regnskap, Ekstern finansiering, Prosjekter
Nordick, Lisa Rådgiver +47 22856041 lisa.nordick@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Noremsaune, Ingse M W Seksjonssjef +47 22855329 +47 99617271 (mob) i.m.w.noremsaune@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, ERC, SFF
Novikova, Onega Seniorkonsulent +47 22845053 onega.novikova@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Olofsson, Maria Seksjonssjef +47 22850689 maria.olofsson@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskerstøtte MED
Petersen, Stina Rådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Ramsfjell, Veslemøy Seniorrådgiver +47 22845808 +47 472 93 642 veslemoy.ramsfjell@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Roald, Lars Seniorrådgiver +47 22850502 +47 95844077 (mob) lars.roald@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Forskerstøtte MED
Ruud, Anne-Kristin Jørgensen Rådgiver 22850513 / 95021604 a.k.j.ruud@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Sandum, Knut Tore Seniorrådgiver k.t.sandum@admin.uio.no Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Kontrakter, Forskerstøtte
Seierstad, Magnus Seniorrådgiver +47 22845315 +47 98180886 magnus.seierstad@medisin.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, RESCUER, CoMorMent
Seland, Elisabeth Havsberg Rådgiver +47 22857221 elisabhh@math.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, EU, Nettredaktør, Alumnus
Shadrikova, Arina Avdelingsleder +47 22854245 arina.shadrikova@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Silset, Bodil Avdelingsleder 22 85 97 63 900 13 905 bodil.silset@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Økonomi
Skrede, Zhanna Saidenova Seniorrådgiver +47 22857890 z.s.skrede@ifikk.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, NFR, EU
Stølan, Linn Kristin Seksjonssjef +47 22858056 +47 40605005 l.k.stolan@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ekstern finansiering, Kommunikasjon
Sørensen, Anette Avdelingsleder +47 23066824 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Forskerstøtte MED
Thoresen, Stein Seniorrådgiver +47 22856316 +47 98059710 (mob) stein.thoresen@admin.uio.no Avstemming, Betaling, Økonomi, Ekstern finansiering
Topnes, Mette Seniorrådgiver +47 22858175 mette.topnes@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, H2020, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, PES, EU-kontoret, ERC
Ullerø, Sara Marie Rådgiver +47 22858497 s.m.ullero@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Ekstern finansiering, Studentmobilitet
Vasvik, Christin-Helen Rådgiver c.h.vasvik@teologi.uio.no Arrangementer, Ekstern finansiering, Forskerskoler, Forskningsrådet
Vimberg, Veronika Seniorrådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning
Vollen, Erik Avdelingsleder +47 22856288 +47 92667548 (mob) erik.vollen@admin.uio.no Avstemming, Ekstern finansiering, Økonomi
Wandem, Malin Solli Seniorrådgiver +47 22857695 m.s.wandem@sv.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU
Wenger-Hagene, Elisabeth Rådgiver +47 22850062 elisabeth.wenger-hagene@jus.uio.no Ekstern finansiering, Økonomi
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47 22850131 +47 92483712 (mob) p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering
Øen, Lars Seniorrådgiver +47 22844745 lars.oen@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, H2020