Personer med emneord «interaksjonsdesign»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Petter Haugen Overingeniør p.h.andersen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign
Berg, Tone Overingeniør tmberg@usit.uio.no Interaksjonsdesign, Web, UX
Birketvedt Eklund, Martine Senioringeniør +47-47850578 (mob) martine.eklund@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, UX
Culén, Alma Leora Professor +47 22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Ellingsen, Iselin Tomsdatter Overingeniør i.t.ellingsen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign
Erichson, Aleksander Overingeniør aleksander.erichson@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Web, Mine studier
Eriksen, Tomm Gruppeleder +47 22840177 +47 92861986 (mob) tomm.eriksen@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Interaksjonsdesign, Brukergrensesnitt, Ledelse
Høgdahl, Sven Seniorrådgiver +47 22845330 +4799576812 (mob) sven.hogdahl@usit.uio.no Nettsider, Web, Innholdsrådgivning, Interaksjonsdesign, UX, Prosjektledelse
Jensenius, Alexander Refsum Professor +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 (mob) a.r.jensenius@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkteknologi, Musikkognisjon, Musikkteori, Musikk og bevegelse, Medier og musikk, Humanistisk informatikk, Interaksjonsdesign
Kluge, Anders Forsker +47 22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Pughe, David Avdelingsingeniør +47 40908066 david.pughe@mn.uio.no Prosjektledelse, AV, AV-tjenester, IT-tjenester, IT-støtte til undervisning, IT-drift, Brukerstøtte, Brukerdrevet innovasjon, interaksjonsdesign
Sundal, Mette Overingeniør +4740047809 (mob) mette.sundal@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Mobilapper, Brukergrensesnitt