Personer med emneord «interaksjonsdesign»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Petter Haugen Overingeniør p.h.andersen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign
Birketvedt Eklund, Martine Senioringeniør +47-47850578 (mob) martine.eklund@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, UX
Culén, Alma Leora Professor +47-22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Ellingsen, Iselin Tomsdatter Overingeniør i.t.ellingsen@usit.uio.no Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign
Eriksen, Tomm Gruppeleder +47-22840177 +47-92861986 (mob) tomm.eriksen@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Interaksjonsdesign, Brukergrensesnitt, Ledelse
Fredriksen Berg, Tone Marie t.m.f.berg@usit.uio.no Interaksjonsdesign, Web, UX
Frøyen, Marte Hesvik Senioringeniør (permisjon) UX, Brukergrensesnitt, Interaksjonsdesign, Web, Universell utforming, Mobilapper, Vortex, Nettsider
Høgdahl, Sven Seniorrådgiver +47-22845330 +4799576812 (mob) sven.hogdahl@usit.uio.no Nettsider, Web, Innholdsrådgivning, Interaksjonsdesign, UX, Prosjektledelse
Jensenius, Alexander Refsum Førsteamanuensis +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 (mob) a.r.jensenius@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkteknologi, Musikkognisjon, Musikkteori, Musikk og bevegelse, Medier og musikk, Humanistisk informatikk, Interaksjonsdesign
Kluge, Anders Forsker +47-22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Sundal, Mette Avdelingsingeniør +4740047809 (mob) 40047809 mette.sundal@usit.uio.no Interaksjonsdesign, UX, Mobilapper, Brukergrensesnitt