Personer med emneord «personalledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47-22854496 +47-91878816 (mob) bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Haugland, Karen M Kontorsjef +47-22856928 92484626 (mob) k.m.haugland@ifikk.uio.no Personalledelse, Økonomistyring
Hegge, Terje Seksjonssjef økonomi +4722857695 9249 4612 (mob) terje.hegge@sv.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomi, Regnskap, Ledelse, Personalledelse, Arkiv
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Hoaas, Målfrid Kontorsjef +47-22844428 +47-91581132 (mob) malfrid.hoaas@imv.uio.no Administrativ ledelse, Arbeidsavtaler, Ansettelser, Forskningstermin, Personalledelse, Sykefravær, Økonomistyring
Kleiva, Karina Administrativ leder +47-22 85 68 27 +47 97 10 64 89 (mob) karina.kleiva@ilos.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Personalledelse
Løvik, Frode Administrativ leder +47 22841618 +47 92663059 (mob) frode.lovik@tik.uio.no Personalledelse, Økonomistyring, Budsjett, Årsplan, ePhorte
Randin, Katrine Administrativ leder 22856769 +47-92694995 katrine.randin@iakh.uio.no Personalledelse, Økonomistyring
Rebne, Ragnhild Administrativ leder +47 228 55926 +47 48179393 (mob) ragnhild.rebne@ikos.uio.no Personalledelse, Økonomistyring
Rundgren, Nina Kontorsjef +47-22856527 +47-40202799 (mob) nina.rundgren@sai.uio.no Personalledelse, Økonomistyring, Budsjett, Årsplan
Undlien, Jan Halvor Administrativ leder +47-22856747 +47-99425905 (mob) j.h.undlien@iln.uio.no Årsplan, Årsrapport, Personalledelse, Økonomistyring
Wattum, Knut Seksjonssjef +47-22852240 knut.wattum@odont.uio.no HR, organisasjonsutvikling, personalledelse, omstilling
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47-22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS