Personer med emneord «praksis»

Navn Telefon E-post Emneord
Aubinet, Stéphane Stipendiat stephane.aubinet@imv.uio.no Musikk og natur, Sámi, Musikkantropologi, Etnomusicologi, Natur/Kultur, Praksis
Boesen, Julia Oliane Førstekonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Brataas, Gøril Stipendiat +4795186788 (mob) goril.brataas@ils.uio.no Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Veiledning, Fagdidaktikk, Undervisning, Klasseromsforskning, Praksis
Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Gudmundsdottir, Greta Björk Førsteamanuensis +47-22855697 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Jenset, Inga Staal Førsteamanuensis 22855042 98853440 (mob) i.s.jenset@ils.uio.no Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Praksis, Pedagogikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no PPU, Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Praksis
Mohamed, Lobna Førstekonsulent +47 22858005 lobna.mohamed@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Stenberg, Morten Hvaal Seniorkonsulent 228 56086 m.h.stenberg@iln.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studier, RETKOM, TP, canvas, FS, Praksis
Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47-22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no studie, spesialistutdanning, suppleringsopptak, praksis, opptak, eksamen
Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47-22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Winther, Tanja Professor og leder INCLUDE +47-22858915 tanja.winther@sum.uio.no Energi, elektrisitet, kjønn, forbruk, praksis, bærekraftig utvikling, livskvalitet, Asia, Afrika, Norge