English version of this page

Teknisk-adminstrativ gruppe

Postadresse Postboks 1099 Blindern, 0317 OSLO
Besøksadresse Moltke Moes vei 35
Niels Henrik Abels hus
0851 OSLO
Stedkode 180201

Underenheter

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Aamdal, Helene Gjerde Konsulent helega@student.uv.uio.no
Aamodt, Lee Ae Ran Prosjektleder +47 22855933 l.a.r.aamodt@ils.uio.no Canvas, VIST
Aanonsen, Victoria Emilie Støtvig Student veaanons@student.iln.uio.no
Andersen, Arvid Evjen Student a.e.andersen@iakh.uio.no
Andreassen, Silje Malen Førstekonsulent 22856760 s.m.andreassen@ils.uio.no
Aspelund, Solveig Seniorkonsulent solveig.aspelund@ils.uio.no
Bhatti, Sanam Tariq Seniorkonsulent +47 22841847 s.t.bhatti@ils.uio.no
Bratting, Karianne Berg Rådgiver 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, LEA, Large-scale assessments, Numeracy
Bruaset, Erlend Fugleberg Universitetslektor erlenfbr@student.ifikk.uio.no
Bøe, Sunniva Monclair Konsulent sunnivbo@student.uv.uio.no
Christiansen, Torgeir Senioringeniør +47 22854137 torgeir.christiansen@ils.uio.no
Dikova, Maria Seniorrådgiver +47 22858898 maria.dikova@ils.uio.no Nordisk senter for fremragende forskning, Forskningsadministrasjon, forskningssamarbeid, internkommunikasjon, nettpublisering, nettredaktør
Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskerutdanning
Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Fosvold, Jon Erlend Førstekonsulent +47 22855060 j.e.fosvold@ils.uio.no Resepsjon
Gulheim, Bjørn Sverre Overingeniør +4797750416 b.s.gulheim@ils.uio.no Teaching Learning Video Lab
Hansen, Simon Tien Student simonth@student.uv.uio.no
Haram, Henrik Hung Rådgiver h.h.haram@ils.uio.no
Heie, Magnus Rådgiver +47 22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Forskningsformidling, ProTed, Nettpublisering
Hessevik, Anne-Marit Førstekonsulent 22845753 a.m.hessevik@ils.uio.no Studieadministrasjon, eksamen, Opptak, Studieveiledning
Hoda, Mushir Konsulent mushirh@student.uv.uio.no
Holen, Siv Bergheim Førstekonsulent +47 22856580 s.b.holen@ils.uio.no
Holen, Solveig Ingebjørg Universitetslektor s.i.holen@ils.uio.no
Hope, Brigt Seniorkonsulent +47 22855036 986 70 851 brigt.hope@ils.uio.no Opptak, Personaladministrasjon
Hyldmo, Kirsti Rådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no
Hårsaker, Tove Seniorkonsulent tove.harsaker@ils.uio.no
Iversen, Celine Simers c.s.iversen@ils.uio.no
Jensen, Anneli Jarnvig Førstekonsulent +47 22850348 a.j.jensen@ils.uio.no
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Kazazic, Jasmina Førstekonsulent 22855072 jasmina.kazazic@ils.uio.no
Klingseid, Sarah Beate Rådgiver +47 22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no
Kristian, Elena elena.kristian@ils.uio.no
Kvame, Bodil Student bodilka@student.uv.uio.no
Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47 22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Lid, Gunnar Overingeniør gunnar.lid@ils.uio.no TLVlab
Lidal, Anne Seniorkonsulent +47 22854154 anne.lidal@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Opptak
McClimans, Else Leona e.l.mcclimans@jus.uio.no
Muggerud, Gry Luke Seniorkonsulent +47 22857065 g.l.muggerud@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Emneansvar PROF1015, LeP-Facebook
Møller, Jorunn +47 22857618 +47-95901843 jorunn.moller@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Nardot, Georgie georgie.nardot@ils.uio.no
Narvhus, Eva Kristin Seniorrådgiver +47 22856892 e.k.narvhus@ils.uio.no EKVA
Nielsen, Sandra Rebekka Rådgiver +47 22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte
Nymoen, Kenneth Overingeniør +47 22844824 kenneth.nymoen@ils.uio.no Lokal-it
Nøkland, Anna Student anna.nokland@ils.uio.no
Olsen, Celin Marie Hoel Seniorkonsulent +47 22857614 c.m.h.olsen@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Olsen, Martin Eek Seniorkonsulent +47 22845753 m.e.olsen@ils.uio.no
Roald, Maria Bjørdal Avdelingsleder +47 22858619 +4793849545 (mob) 938 49 545 m.b.roald@ils.uio.no Studieadministrasjon
Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Smeland, Frode Bjerkehagen Universitetslektor f.b.smeland@ils.uio.no
Smith, Rita Seniorkonsulent +47 22850019 rita.smith@ils.uio.no Utdanningsledelse, Rektorutdanningen, Studieadministrasjon, skolelederutdanning, Etter‐ og videreutdanning (EVU)
Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47 22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Storå, Ola Aavitsland Student olaas@student.uv.uio.no
Stovner, Roar Bakken Student r.b.stovner@ils.uio.no
Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Sveipe, Lene Solvang Universitetslektor lenesol@student.uv.uio.no
Sønsteby, Mathias Nesthun Universitetslektor m.n.sonsteby@iakh.uio.no
Tempini, Alessandra Universitetslektor alessandra.tempini@ils.uio.no
Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47 22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Tjeldnes, Kristine Lunåshaug kristlma@student.uv.uio.no
Tjøstheim, Joakim Student +47 99508802 joakim.tjostheim@ils.uio.no
Torvik, Ragnhild Gotaas Seniorkonsulent +47 22857795 r.g.torvik@ils.uio.no Studieadministrasjon
Udland, Tone Merete Ae Mee Universitetslektor t.m.a.m.udland@ils.uio.no
Ulleland, Jonas Rådgiver 92051619 jonas.ulleland@ils.uio.no
Utnem, Lisa Rådgiver +47 22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Vassbotn, Ida Emilie Førstekonsulent +47 22858835 i.e.vassbotn@ils.uio.no
Walløe, Kaja Nesheim Universitetslektor kajanw@student.uv.uio.no
Winge, Kari Mette Universitetslektor k.m.winge@iped.uio.no