Personer med emneord «Læring og utdanning» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jorunn Møller Møller, Jorunn Professor emerita +47-95901843 jorunn.moller@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Katrine Nesje Nesje, Katrine Førsteamanuensis +4795769090 22857612 / 004795769090 katrine.nesje@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk
Bilde av Trude Nilsen Nilsen, Trude Forsker +47 22854817 trude.nilsen@ils.uio.no LEA, EKVA, TIMSS, Kvantitative utdanningsanalyser, Læring og utdanning, Læringsutbytte, skolemiljø, Undervisningskvalitet
Bilde av Guri Nortvedt Nortvedt, Guri Førsteamanuensis +47 22854332 guri.nortvedt@ils.uio.no EKVA, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning
Bilde av Torgeir Onstad Onstad, Torgeir Senior +47-22854049 torgeir.onstad@ils.uio.no Fagdidaktikk, Læring og utdanning, Matematikkdidaktikk
Bilde av Eli Ottesen Ottesen, Eli Professor 22854280 90158201 eli.ottesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Skoleutvikling, Lærerutdanning, Profesjonslæring
Bilde av Astrid Roe Roe, Astrid Seniorforsker +47 22844400 astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Anubha Rohatgi Rohatgi, Anubha Seniorrådgiver +47 22854048 anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Bilde av Kari Anne Rødnes Rødnes, Kari Anne Førsteamanuensis +47 22854834 k.a.rodnes@ils.uio.no Norskfaget, Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Læring og utdanning
Bilde av Torunn Aanesland Strømme Strømme, Torunn Aanesland Førsteamanuensis +47 22840730 t.a.stromme@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Nani Teig Teig, Nani Postdoktor nani.teig@ils.uio.no EKVA, PISA, TIMSS, Naturfagdidaktikk, Læring og utdanning, utforskende arbeidsmåter, loggfiler analyse
Bilde av Jon Magne Vestøl Vestøl, Jon Magne Professor i religions- og etikkdidaktikk 22844595 41450259 j.m.vestol(alfakrøll)ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Læring og utdanning
Bilde av Eva Thue Vold Vold, Eva Thue Professor +47 22855052 e.t.vold@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Fransk fagdidaktikk, Fremmedspråk