Emeritus og seniorer

Navn Tittel E-post
Fladmo, Henrik Senior henrik.fladmoe@gmail.com
Fjeldstad, Dag Senior d.t.o.fjeldstad@ils.uio.no
Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no
Grønmo, Liv Sissel Senior

l.s.gronmo@ils.uio.no

Hauge, Trond Eiliv Professor emeritus t.e.hauge@ils.uio.no
Hertzberg, Frøydis Professor emerita froydis.hertzberg@ils.uio.no
Ibsen, Elisabeth B. Senior e.b.Ibsen@ils.uio.no
Mikkelsen, Rolf Senior rolf.mikkelsen@ils.uio.no
Møller, Jorunn Professor emerita

jorunn.moller@ils.uio.no

Onstad, Torgeir Senior torgeir.onstad@ils.uio.no
Pedersen, Vivi Senior vivi.pedersen@ils.uio.no
Pharo, Tove Ilsaas Senior

tove.ilsaas@ils.uio.no

Simensen, Aud Marit Professor emerita a.m.simensen@ils.uio.no
Skram, Harald Frode Senior

h.f.skram@ils.uio.no

Sjøberg, Svein

Professor emeritus svein.sjoberg@ils.uio.no
Thon, Egil Senior egil.thon@ils.uio.no
Wiggen, Geirr Professor emeritus geirr.wiggen@ils.uio.no

 

Publisert 9. okt. 2013 15:17 - Sist endret 13. sep. 2019 08:27