Personer med emneord «EKVA»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ole Kristian Bergem Bergem, Ole Kristian Forsker +47-22844125 o.k.bergem@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Klasseromsforskning, EKVA
Bilde av Julius Kristjan Björnsson Björnsson, Julius Kristjan Forsker +47-22857719 +47-91134593 +4791134593 +47 91134593 j.k.bjornsson@ils.uio.no Nasjonale prøver, EKVA, Psykometri
Bilde av Tove Stjern Frønes Frønes, Tove Stjern Forsker +47-22844397 t.s.frones@ils.uio.no Norskfaget, Læring og utdanning, EKVA, Fagdidaktikk, LEA, Læring og utdanning, Leseforståelse
Bilde av Liv Sissel Grønmo Grønmo, Liv Sissel Senior Læring og utdanning, EKVA
Hatlevik, Ove Edvard Universitetslektor o.e.hatlevik@iped.uio.no EKVA, Læringsstrategier, Psykometri, Læring og utdanning, Motivasjon
Bilde av Ragnhild Engdal Jensen Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47-22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Bilde av Trude Nilsen Nilsen, Trude Forsker +47-22854817 trude.nilsen@ils.uio.no LEA, EKVA, TIMSS, Kvantitative utdanningsanalyser, Læring og utdanning, Læringsutbytte, skolemiljø, Undervisningskvalitet
Bilde av Guri Nortvedt Nortvedt, Guri Førsteamanuensis +47-22854332 guri.nortvedt@ils.uio.no EKVA, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning
Bilde av Andreas Pettersen Pettersen, Andreas Forsker andreas.pettersen@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kvantitative utdanningsanalyser, PISA
Bilde av Jelena Radišić Radišić, Jelena Forsker jelena.radisic@ils.uio.no EKVA, LEA
Bilde av Astrid Roe Roe, Astrid Seniorforsker +47-22844400 astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Nani Teig Teig, Nani Forsker +47-22845837 nani.teig@ils.uio.no EKVA, Naturfagdidaktikk, Læring og utdanning