Personer med emneord «Læring og utdanning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lisbeth M. Brevik Brevik, Lisbeth M. Professor & Circle U. Chair +47 22856330 +47 90036500 90036500 l.m.brevik@ils.uio.no Engelskfaget, Fagfornyelsen, Medforsking, Studenter som medforskere, Leseforståelse, Online gaming, Læring og utdanning, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Marte Blikstad-Balas Blikstad-Balas, Marte Professor 90824582 908 24 582 marte.blikstad-balas@ils.uio.no Læring og utdanning, Kunnskap i skolen, Klasseromsforskning, Leseforståelse, Tekstbasert læring, Fagdidaktikk, Norskfaget
Bilde av Torgeir Onstad Onstad, Torgeir Senior +47-22854049 torgeir.onstad@ils.uio.no Fagdidaktikk, Læring og utdanning, Matematikkdidaktikk
Bilde av Astrid Roe Roe, Astrid astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Britt Oda Fosse Fosse, Britt Oda Førsteamanuensis +47 22844598 b.o.fosse@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Anne Grete Ebbesen Ebbesen, Anne Grete a.g.ebbesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kunnskap i skolen, Identitetsprosesser og utdanning
Bilde av Anne Kristin Bø Bø, Anne Kristin 95747756 a.k.bo@ils.uio.no Kunnskap i skolen, Elever og globalisering, Sosial kompetanse, Læring og utdanning, Identitetsprosesser og utdanning, Relasjonen lærer-elev, Klasseromsforskning
Bilde av Ann Elisabeth Gunnulfsen Gunnulfsen, Ann Elisabeth Førsteamanuensis +47 22858557 +4797759928 a.e.gunnulfsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, Styring av utdanning, Læring, Læring og utdanning, CLEG, Nasjonale prøver, Testing, Læreplan
Bilde av Debora Carrai Carrai, Debora Førsteamanuensis +47 22857615 92636568 debora.carrai@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkundervisning, Fremmedspråk fagdidaktikk, Spansk didaktikk, Italiensk didaktikk, Motivasjon, Læring og utdanning
Bilde av Anubha Rohatgi Rohatgi, Anubha Forsker +47 22854048 anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Bilde av Eli Ottesen Ottesen, Eli Professor +47 22854280 eli.ottesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Skoleutvikling, Lærerutdanning, Profesjonslæring
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47 22857613 eyvind.elstad@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47 22857364 +47 92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47 22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Bilde av Guri Nortvedt Nortvedt, Guri Professor +47 22854332 guri.nortvedt@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, EKVA
Bilde av Eva Thue Vold Vold, Eva Thue Professor +47 22855052 e.t.vold@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Fransk fagdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Greta Björk Gudmundsdottir Gudmundsdottir, Greta Björk Professor +47 22855697 +47 94525222 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Bilde av Ketil Mathiassen Mathiassen, Ketil +47 22857664 92234825 ketil.mathiassen@ils.uio.no Naturfagdidaktikk, Lektorprogrammet, Læring og undervisning, Læring og IKT, Læring og utdanning, Naturfagdidaktikk, Universitetsskole, Undervisningskvalitet, Vurdering
Bilde av Jon Magne Vestøl Vestøl, Jon Magne Professor +47 22844595 j.m.vestol@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Læring og utdanning
Bilde av Jorunn Møller Møller, Jorunn +47 22857618 +47-95901843 jorunn.moller@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Kari Anne Rødnes Rødnes, Kari Anne Førsteamanuensis +47 22854834 k.a.rodnes@ils.uio.no Norskfaget, Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Læring og utdanning
Bilde av Katrine Nesje Nesje, Katrine Førsteamanuensis 22857612 / 004795769090 katrine.nesje@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk
Bilde av Rita Elisabeth Hvistendahl Hvistendahl, Rita Elisabeth Dekan +47 22844030 97128718 r.e.hvistendahl@uv.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Norskdidaktikk
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av Svein Lie Lie, Svein svein.lie@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning