Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Camilla Bakke Bakke, Camilla Seniorkonsulent +47 22858032 camilla.bakke@iped.uio.no Studieadministrasjon, Comparative and International Education Master Program
Bilde av Kristi Lynette Barcus-Sævareid Barcus-Sævareid, Kristi Lynette Seniorkonsulent +47 22841221 k.l.barcus-savareid@iped.uio.no Utenlandske studenter, Studieadministrasjon, Master in Higher Education
Bilde av Esra Boncuk Boncuk, Esra Rådgiver +47 22858218 esra.boncuk@iped.uio.no Studieadministrasjon, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Seniorkonsulent +47 22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk, UVEXFAC, Økonomi, Bilag, Personaladministrasjon, Refusjon, Reise, Sykemelding
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47 22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Bilde av Samia Iram Iram, Samia Førstekonsulent +47 22855356 samia.iram@iped.uio.no Studenthenvendelser, Studieadministrasjon, Masterprogram KUL og KULA
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47 22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Miriam Segal Segal, Miriam Seniorkonsulent +47 22855032 miriam.segal@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i pedagogikk, studieretning Kommunikasjon design og læring, Opptak
Bilde av Mette Strand Strand, Mette Førstekonsulent +47 22845607 mette.strand@iped.uio.no Pedagogikk, Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Rabia Azhar Syed Syed, Rabia Azhar Førstekonsulent +47 22855126 r.a.syed@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk