Personer med emneord «Komparative og internasjonale utdanningsstudier»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lene Buchert Buchert, Lene Professor +47-22855985 lene.buchert@iped.uio.no Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Pedagogikk
Bilde av Bernadette Hörmann Hörmann, Bernadette Postdoktor +47-22858151 bernadette.hormann@iped.uio.no Pedagogikk, Didaktikk, Danning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Jesper Eckhardt Larsen Larsen, Jesper Eckhardt Postdoktor +47-22844711 j.e.larsen@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningshistorie, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Jon Lauglo Lauglo, Jon Professor emeritus +47-22855381 jon.lauglo@iped.uio.no Klasse ulikhet og utdanning, Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Minoritetsspråklige barn og unge, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner, Yrkesutdanning, Samfunnsfag
Bilde av Fengshu Liu Liu, Fengshu Professor +47-22856163 fengshu.liu@iped.uio.no kvalitative metoder, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Identitetprosesser og læring, Kjønnsforskning, Danning, Kjønn, Kina, Pedagogikk, Moderne oppvekst, Norge, Ungdom, Generasjon
Bilde av Kirsten Sivesind Sivesind, Kirsten Førsteamanuensis +47-22857609 kirsten.sivesind@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningsreformer, Utdanningspolitikk, Læreplanstudier, Undervisning, Utdanningsledelse, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Tone Dyrdal Solbrekke Solbrekke, Tone Dyrdal Professor +47-22844408 +47-91350516 t.d.solbrekke@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Profesjonelt ansvar, Høyere utdanning, Profesjonsutdanning, Utdanningspolitikk, Danning
Bilde av Gita Steiner-Khamsi Steiner-Khamsi, Gita Professor II gita.steiner-khamsi@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerrollen, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Bjørn Stensaker Stensaker, Bjørn Professor +47-22844472 +47-99707913 bjorn.stensaker@iped.uio.no Utdanningsreformer, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner, Høyere utdanning, Utdanningsledelse, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Pedagogikk, Rådgivning og innovasjon, IKT og læring
Bilde av Rachel Sweetman Sweetman, Rachel Stipendiat +47-22852897 rachel.sweetman@iped.uio.no Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Resultatmål, Indikatorer i høyere utdanning, Læringsutbytte, Pedagogikk