Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marit Bredesen Bredesen, Marit Seniorkonsulent +47 22 85 80 23 marit.bredesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Andrey Belovodskiy Belovodskiy, Andrey Seniorkonsulent +47 22845818 andrey.belovodskiy@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, studieadministrasjon, ToA, UNIT4 ERP, CRISTIN
Bilde av Katja Evjen Evjen, Katja Seniorkonsulent +47 22858024 katja.evjen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon, Masterteam
Bilde av Ane Røvik Wahlen Wahlen, Ane Røvik Seniorkonsulent +47 22857096 a.r.wahlen@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Julie Louise Gjendem Gjendem, Julie Louise Førstekonsulent +47 22854095 j.l.gjendem@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Iqra Usmani Usmani, Iqra Førstekonsulent +47 22845607 iqra.usmani@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master in Education, Master i pedagogikk, Internasjonalisering av studier
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47 22854154 anne.lidal@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Opptak
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Avdelingsleder +47 22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Sarah Beate Klingseid Klingseid, Sarah Beate Rådgiver +47 22854382 +47 22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Etter‐ og videreutdanning (EVU), Rektorutdanningen, skolelederutdanning, Skolelederdagen
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Seniorkonsulent +47 22857795 r.g.torvik@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Celin Marie Hoel Olsen Olsen, Celin Marie Hoel Seniorkonsulent +47 22857614 c.m.h.olsen@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Maria Bjørdal Roald Roald, Maria Bjørdal Avdelingsleder +47 22858619 938 49 545 m.b.roald@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Elin Sofie Carlsen Carlsen, Elin Sofie Førstekonsulent +47 22856760 e.s.carlsen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Rådgiver +47 22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47 22855019 marika.vartun@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon
Bilde av Hege Jahr Glomnes Glomnes, Hege Jahr Rådgiver +47 22858813 h.j.glomnes@iped.uio.no Studieadministrasjon, Praksis i pedagogikk, Masterteam
Bilde av Trine Melangen Melangen, Trine Seniorkonsulent trine.melangen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Julia Oliane Boesen Boesen, Julia Oliane Seniorkonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Eivind Windly Monsen Monsen, Eivind Windly Førstekonsulent +47 22858043 e.w.monsen@isp.uio.no Studieadministrasjon, resepsjon, ekspedisjon
Bilde av Mohammad Razwan Afsar Afsar, Mohammad Razwan Seniorkonsulent m.r.afsar@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon
Bilde av Kathrine Rostad Rostad, Kathrine Seniorkonsulent +47 22859126 kathrine.rostad@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47 22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Austdal, Linda Førstekonsulent +47 22858018 linda.austdal@uv.uio.no Studieadministrasjon, tilrettelegging