Personer med emneord «Læring og utdanning» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katrine Nesje Nesje, Katrine Førsteamanuensis +4795769090 22857612 / 004795769090 katrine.nesje@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk
Bilde av Nani Teig Teig, Nani Postdoktor nani.teig@ils.uio.no EKVA, PISA, TIMSS, Naturfagdidaktikk, Læring og utdanning, utforskende arbeidsmåter, loggfiler analyse
Bilde av Astrid Roe Roe, Astrid Seniorforsker +47 22844400 astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Bilde av Britt Oda Fosse Fosse, Britt Oda Førsteamanuensis +47 22844598 b.o.fosse@ils.uio.no Læring og utdanning
Bilde av Eli Ottesen Ottesen, Eli +47 22854280 eli.ottesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Skoleutvikling, Lærerutdanning, Profesjonslæring
Bilde av Eyvind Elstad Elstad, Eyvind Professor +47 22857613 eyvind.elstad@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og utdanning, Utdanningsledelse, Kunnskap i skolen, Kvantitative utdanningsanalyser, Utdanningsreformer, Styring av skolen
Bilde av Glenn Ole Hellekjær Hellekjær, Glenn Ole Professor +47 22857364 +47 92831622 g.o.hellekjar@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47 22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Bilde av Guri Nortvedt Nortvedt, Guri Professor +47 22854332 guri.nortvedt@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, EKVA
Bilde av Eva Thue Vold Vold, Eva Thue Professor +47 22855052 e.t.vold@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Fransk fagdidaktikk, Fremmedspråk
Bilde av Ann Elisabeth Gunnulfsen Gunnulfsen, Ann Elisabeth Førsteamanuensis +47 22858557 +4797759928 +4797759928 a.e.gunnulfsen@ils.uio.no Utdanningsledelse, Styring av utdanning, Læring, Læring og utdanning, CLEG, Nasjonale prøver, Testing, Læreplan
Bilde av Debora Carrai Carrai, Debora Førsteamanuensis +47 22857615 +4792636568 92636568 debora.carrai@ils.uio.no Fremmedspråk, Fremmedspråkundervisning, Fremmedspråk fagdidaktikk, Spansk didaktikk, Italiensk didaktikk, Motivasjon, Læring og utdanning
Bilde av Greta Björk Gudmundsdottir Gudmundsdottir, Greta Björk Professor +47 22855697 +47 94525222 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Bilde av Anne Grete Ebbesen Ebbesen, Anne Grete Professor emeritus +47 22857616 a.g.ebbesen@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Kunnskap i skolen, Identitetsprosesser og utdanning
Bilde av Anne Kristin Bø Bø, Anne Kristin 95747756 a.k.bo@ils.uio.no Kunnskap i skolen, Elever og globalisering, Sosial kompetanse, Læring og utdanning, Identitetsprosesser og utdanning, Relasjonen lærer-elev, Klasseromsforskning