Tekniske og administrative ansatte - Side 4

Personer 76 - 100 av 101
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jostein Andresen Ryen Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Isabel A. Pendavis Salinas Salinas, Isabel A. Pendavis Rådgiver +47 22858493 i.a.p.salinas@uv.uio.no Arkiv, Arkivleder
Bilde av Tara Sarin Sarin, Tara Avdelingsleder +47 22858701 tara.sarin@cemo.uio.no
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Førstekonsulent +47 22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Bilag
Sevendal, Ariel rådgiver +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, masteropptak, høringer, FS
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47 22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47 22850019 rita.smith@ils.uio.no Studieadministrasjon, Utdanningsledelse, Rektorutdanningen
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Rådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47 22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47 22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Sibel Thorsen Thorsen, Sibel Seniorkonsulent +47 22841631 sibel.thorsen@isp.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47 22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Frida Thuen Thuen, Frida Prosjektleder 95942026 frida.thuen@uv.uio.no FIKS, Nettredaksjon, Arrangementer, Forskningsstøtte, Prosjektledelse
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Førstekonsulent +47 22857859 a.d.tjora@isp.uio.no
Tjøstheim, Joakim Førstekonsulent +47 22856760 joakim.tjostheim@ils.uio.no
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47 22857795 r.g.torvik@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Rådgiver +47 22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47 22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47 22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47 22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Jørg Walter Walter, Jørg Seniorkonsulent +47 22859167 jorg.walter@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, Master
Øvregard, Trude Schmidt Seniorkonsulent +47 22 85 77 29 t.s.ovregard@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam