Tekniske og administrative ansatte - Side 4

Personer 76 - 100 av 108
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Maria Bjørdal Roald Roald, Maria Bjørdal Avdelingsleder +47 22858619 +4793849545 938 49 545 m.b.roald@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Anubha Rohatgi Rohatgi, Anubha Forsker +47 22854048 anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Bilde av Gulbrand Rosenberg Rosenberg, Gulbrand Overingeniør +47 22844067 gulbrand.rosenberg@uv.uio.no Aura, Link, ISP-forskningstøtte, nettverk og servere, Intofterminaler og VeggTVer
Bilde av Jostein Andresen Ryen Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Bilde av Isabel Antonieta Pendavis Salinas Salinas, Isabel Antonieta Pendavis Rådgiver +47 22858493 i.a.p.salinas@uv.uio.no Arkiv, Arkivleder
Bilde av Tara  Sarin Sarin, Tara Administrativ leder +47 22844496 tara.sarin@cemo.uio.no
Schøyen Grude, Kristin Seniorkonsulent - fravær eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Førstekonsulent +47 22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Bilag
Sevendal, Ariel rådgiver +4722858269 ariel.sevendal@uv.uio.no Studieadministrasjon, masteropptak, høringer, FS
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47 22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47 22850019 rita.smith@ils.uio.no Utdanningsledelse, Rektorutdanningen, Studieadministrasjon
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Rådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47 22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Linn Kristin Stølan Stølan, Linn Kristin Seksjonssjef +47 22858056 +47 40605005 l.k.stolan@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ekstern finansiering, Kommunikasjon
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47 22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Sibel Thorsen Thorsen, Sibel Seniorkonsulent +47 22841631 sibel.thorsen@isp.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47 22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Seniorkonsulent +47 22857859 a.d.tjora@isp.uio.no
Bilde av Joakim Tjøstheim Tjøstheim, Joakim +47 99508802 joakim.tjostheim@ils.uio.no
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Seniorkonsulent +47 22857795 r.g.torvik@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Jonas Ulleland Ulleland, Jonas Rådgiver 92051619 jonas.ulleland@ils.uio.no
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Rådgiver +47 22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet