English version of this page

Tekniske og administrative ansatte - Side 4

Personer 76 - 100 av 108
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Martin Eek Olsen Olsen, Martin Eek Rådgiver +47 22845753 m.e.olsen@ils.uio.no
Bilde av Emily Oswald Oswald, Emily Permisjon 48635895 IDEA, innovasjon, digitalisering, prosjektkoordinator
Bilde av Joachim Pacheco-Lie Pacheco-Lie, Joachim Seniorkonsulent +47 22841838 joachim.pacheco-lie@uv.uio.no studieinformasjon, Spesialpedagogikk, Studieveiledning, kandidatmarkering
Bilde av Birgitte Grydeland Pollen Pollen, Birgitte Grydeland Avdelingsleder 228550019 b.g.pollen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskerutdanning, Kommunikasjon
Qing Xu, Stella Regnskapskonsulent 22858108 s.q.xu@uv.uio.no
Bilde av Maria Bjørdal Roald Roald, Maria Bjørdal Avdelingsleder +47 22858619 938 49 545 m.b.roald@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Gulbrand Rosenberg Rosenberg, Gulbrand Senioringeniør +47 22844067 gulbrand.rosenberg@uv.uio.no Aura, Link, ISP-forskningstøtte, nettverk og servere, Intofterminaler og VeggTVer
Bilde av Kathrine Rostad Rostad, Kathrine Seniorkonsulent +47 22859126 kathrine.rostad@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Jostein Andresen Ryen Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA, Nasjonale prøver, Leseforståelse
Bilde av Tara  Sarin Sarin, Tara Administrativ leder +47 22844496 tara.sarin@cemo.uio.no
Bilde av Elizaveta Semenova Semenova, Elizaveta Seniorkonsulent +47 22845951 elizaveta.semenova@uv.uio.no Inngående faktura, interne bilag, utgående faktura, innkjøp, regnskapskontroll, rammetilderlinger, intern husleie
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47 22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Thale-Kristin Stalenget Stalenget, Thale-Kristin Rådgiver t.k.stalenget@uv.uio.no IDEA
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Seniorrådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Rådgiver +47 22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Patrick Tufte Strand Strand, Patrick Tufte Avdelingsingeniør p.t.strand@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47 22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Stefan Vincent Strømnes Strømnes, Stefan Vincent Førstekonsulent 92610112 s.v.stromnes@uv.uio.no sosiale medier, markedsføring, Kommunikasjon
Bilde av Ragnhild Stuler Stuler, Ragnhild Avdelingsleder 22 85 60 67 ragnhild.stuler@isp.uio.no Studieadministrasjon, Administrativ studieleder, Programrådssekretær
Bilde av Linn Kristin Stølan Stølan, Linn Kristin Seksjonssjef +47 22858056 +47 40605005 l.k.stolan@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ekstern finansiering, Kommunikasjon
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47 22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Seniorkonsulent +47 22857795 r.g.torvik@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Avdelingsleder +47 22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet