Tekniske og administrative ansatte - Side 4

Personer 76 - 92 av 92
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Seniorkonsulent +47-22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47-22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47-22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Førstekonsulent +47-22857729 a.d.tjora@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Masterteam
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47-22857795 r.g.torvik@uv.uio.no studieinformasjon, studieadministrasjon, lesesal, kandidatmarkering
Bilde av Jarle V Traavik Traavik, Jarle V Seksjonssjef +47-22858264 +47-46412402 j.v.traavik@uv.uio.no Økonomi, Strategi, Prosjektledelse, Kommunikasjon, Virksomhetsstyring, Organisasjonsutvikling
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Seniorkonsulent +47-22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47-22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Alberto Valiente Thoresen Valiente Thoresen, Alberto Avdelingsleder +47-22858303 a.v.thoresen@isp.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Liv Christina Varen Varen, Liv Christina Seniorkonsulent +47-22854311 l.c.varen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47-22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Jørg Walter Walter, Jørg Seniorkonsulent +47-22859167 jorg.walter@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, Master
Bilde av Bjørg-Marit Tomter Watson Watson, Bjørg-Marit Tomter Førstekonsulent +47 22 85 40 95 +47 90 73 21 39 bjorgmat@uv.uio.no Innkjøp, Fakturaer, Basware, Bilag, HR-Portalen
Weyergang, Cecilie Seniorrådgiver +47-22859191 cecilie.weyergang@ils.uio.no EKVA
Øvregard, Trude Schmidt Førstekonsulent +47 22 85 77 29 t.s.ovregard@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Lee Ae Ran Aamodt Aamodt, Lee Ae Ran Prosjektleder +47-22855933 l.a.r.aamodt@ils.uio.no Canvas, VIST