Tekniske og administrative ansatte - Side 4

Personer 76 - 96 av 96
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Line Sletten Sletten, Line Seksjonssjef +47-22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Trine Smestad Smestad, Trine Seniorrådgiver +47-22858112 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Bilde av Rita Smith Smith, Rita Seniorkonsulent +47-22850019 rita.smith@ils.uio.no Studieadministrasjon, Utdanningsledelse, Rektorutdanningen
Bilde av Marie Steenstrup Steenstrup, Marie Rådgiver +47-22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser
Bilde av Lars Tore Larsen Stende Stende, Lars Tore Larsen Seniorkonsulent +47-22857787 l.t.l.stende@ils.uio.no
Bilde av Kristin Flood Strøm Strøm, Kristin Flood Rådgiver +47-22844858 k.f.strom@ils.uio.no Utdanningsledelse, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Terje Kristian Lian Thoresen Thoresen, Terje Kristian Lian Overingeniør +47-22840702 t.k.l.thoresen@uv.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Server- og driftstjenester, Datamaskin, IT-tjenester, EngageLab
Bilde av Sibel Thorsen Thorsen, Sibel Seniorkonsulent +47-22841631 sibel.thorsen@isp.uio.no Bachelorteam, Studieadministrasjon
Thorsen, Tove Seniorkonsulent tove.thorsen@ils.uio.no
Bilde av Marie Stanghov Thorstensen Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47-22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Bilde av Frida Thuen Thuen, Frida Prosjektleder frida.thuen@uv.uio.no
Bilde av Anna Dyrkorn Tjora Tjora, Anna Dyrkorn Førstekonsulent +47-22857859 a.d.tjora@isp.uio.no
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47-22857795 r.g.torvik@ils.uio.no studieadministrasjon
Bilde av Lisa Utnem Utnem, Lisa Rådgiver +47-22844248 lisa.utnem@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Linda Valdø-Schwarz Valdø-Schwarz, Linda Rådgiver +47-22858242 linda.valdo-schwarz@uv.uio.no personaladministrasjon, ansettelser
Bilde av Liv Christina Varen Varen, Liv Christina Seniorkonsulent +47-22854311 l.c.varen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Marika Vartun Vartun, Marika Avdelingsleder +47-22855019 marika.vartun@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, Forsknings og Internasjonaliseringsteam, Eksternfinansiering, Forskerutdanning, Forskningskommunikasjon, Nettredaksjon
Bilde av Åge Vatnøy Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Bilde av Jørg Walter Walter, Jørg Seniorkonsulent +47-22859167 jorg.walter@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, Master
Øvregard, Trude Schmidt Seniorkonsulent +47 22 85 77 29 t.s.ovregard@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam
Bilde av Lee Ae Ran Aamodt Aamodt, Lee Ae Ran Prosjektleder +47-22855933 l.a.r.aamodt@ils.uio.no Canvas, VIST