Personer med emneord «studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mohammad Razwan Afsar Afsar, Mohammad Razwan Seniorkonsulent m.r.afsar@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon
Bilde av Camilla Bakke Bakke, Camilla Seniorkonsulent +47 22858032 +47 40280273 camilla.bakke@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master in Education, Flerkulturell pedagogikk, Internasjonalisering av studier
Bilde av Kristi Lynette Barcus-Sævareid Barcus-Sævareid, Kristi Lynette Rådgiver +47 22841221 k.l.barcus-savareid@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master in Higher Education, Utenlandske studenter
Bilde av Andrey Belovodskiy Belovodskiy, Andrey Seniorkonsulent +47 22845818 andrey.belovodskiy@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, studieadministrasjon, ToA, UNIT4 ERP, CRISTIN
Bilde av Julia Oliane Boesen Boesen, Julia Oliane Seniorkonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Esra Boncuk Boncuk, Esra Rådgiver +47 22858218 esra.boncuk@iped.uio.no Studieadministrasjon, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering, Omdømmebygging, Teamleder for masterstudier, Nettsider
Bilde av Marit Bredesen Bredesen, Marit Seniorkonsulent +47 22 85 80 23 marit.bredesen@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Carlsen, Elin Sofie Førstekonsulent e.s.carlsen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet
Bilde av Yngvild Dahl Dahl, Yngvild Avdelingsleder +47 22844138 yngvild.dahl@iped.uio.no Studieadministrasjon, Administrativ studieleder, Programrådssekretær, PED3090
Bilde av Katja Evjen Evjen, Katja Seniorkonsulent +47 22858024 katja.evjen@isp.uio.no Studieadministrasjon, Forskningsadministrasjon, Masterteam
Bilde av Julie Louise Gjendem Gjendem, Julie Louise Førstekonsulent j.l.gjendem@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk
Bilde av Hege Jahr Glomnes Glomnes, Hege Jahr Rådgiver +47 22858813 h.j.glomnes@iped.uio.no Studieadministrasjon, Praksis i pedagogikk, Masterteam
Bilde av Cindy Grønsberg Grønsberg, Cindy Rådgiver +47 22844474 cindy.gronsberg@iped.uio.no Studieadministrasjon, Bachelor i pedagogikk, UVEXFAC, Økonomi, Bilag, Personaladministrasjon, Refusjon, Reise, Sykemelding
Bilde av Sigurd Hasle Hasle, Sigurd Rådgiver +47 22858014 sigurd.hasle@isp.uio.no Studieadministrasjon, Bachelorteam, Timeplanlegging, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Annette Hjelmevold Hjelmevold, Annette Seniorkonsulent +47 22855355 annette.hjelmevold@iped.uio.no Studieadministrasjon, Master i PPR, Allmennmaster, Masteropptak, Tildeling av veildere norsk master
Kalsoom, Amina Seniorkonsulent +47 22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Sarah Beate Klingseid Klingseid, Sarah Beate Rådgiver +47 22854382 +47 22854382 s.b.klingseid@ils.uio.no Studieadministrasjon, Etter‐ og videreutdanning (EVU), Rektorutdanningen, skolelederutdanning, Skolelederdagen
Bilde av Anne Lidal Lidal, Anne Seniorkonsulent +47 22854154 anne.lidal@ils.uio.no Studieadministrasjon, PPU, Opptak
Lund, Aleksander Førstekonsulent aleksander.lund@isp.uio.no Praksis, Studieadministrasjon
Bilde av Eivind Windly Monsen Monsen, Eivind Windly Førstekonsulent +47 22858043 e.w.monsen@isp.uio.no Studieadministrasjon, resepsjon, ekspedisjon
Bilde av Gry Luke Muggerud Muggerud, Gry Luke Seniorkonsulent +47 22857065 g.l.muggerud@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon, Emneansvar PROF1015, sosiale medier, studieweb
Bilde av Olga Mukhina Mukhina, Olga Seniorkonsulent +47 22854286 olga.mukhina@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Bilde av Celin Marie Hoel Olsen Olsen, Celin Marie Hoel Seniorkonsulent +47 22857614 c.m.h.olsen@ils.uio.no Lektorprogrammet, Studieadministrasjon
Bilde av Maria Bjørdal Roald Roald, Maria Bjørdal Avdelingsleder +47 22858619 938 49 545 m.b.roald@ils.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kathrine Rostad Rostad, Kathrine Seniorkonsulent kathrine.rostad@isp.uio.no Studieadministrasjon, Masterteam