Vitenskapelige ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 289
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Rogers Kaliisa Kaliisa, Rogers Stipendiat +47-22845318 rogers.kaliisa@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Jannicke Karlsen Karlsen, Jannicke Postdoktor +47-22858132 jannicke.karlsen@isp.uio.no Logopedi, Språkutvikling
Bilde av Berit Karseth Karseth, Berit Professor +47-22855292 berit.karseth@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Læreplanstudier, Utdanningsreformer
Bilde av Thor Arnfinn KIeven KIeven, Thor Arnfinn Førsteamanuensis emeritus +47-22856162 t.a.kleven@iped.uio.no Kvalitativ metodologi, Klasseromsforskning, Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning, Kvantitativ metodologi
Bilde av Carita Kiili Kiili, Carita Postdoktor +47-22857780 c.p.s.kiili@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Bilde av Melanie Kirmess Kirmess, Melanie Førsteamanuensis/faglig studieleder +47 22858068 +47 48250705 48250705 melanie.kirmess@isp.uio.no Logopedi, Språk, Afasi
Bilde av Caro Kirsebom Kirsebom, Caro Stipendiat +47-22840915 48294349 +47-48294349 caro.kirsebom@iped.uio.no Pedagogikk, Lærerutdanningsforskning
Bilde av Marit Kjærnsli Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47-22854153 +47-97726569 marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Bilde av John  Kjøbli Kjøbli, John Professor II +47- 93660252 john.kjobli@r-bup.no Pedagogikk, Sosioemosjonell utvikling, Forebygging
Bilde av Kirsti Klette Klette, Kirsti Professor +47-22855285 kirsti.klette@ils.uio.no Læring og utdanning, Pedagogikk, Klasseromsforskning, Videoanalyse, Læringsutbytte
Bilde av Anders Kluge Kluge, Anders Forsker +47-22840710 anders.kluge@iped.uio.no Interaksjonsdesign, IKT og læring, Pedagogikk
Bilde av Erik Knain Knain, Erik Professor +47-22858252 erik.knain@ils.uio.no Sustainability education, Inquiry-based learning, Socio-scientific issues, scientific literacy, Naturfagdidaktikk, Klasseromsforskning
Bilde av Rebecca Knoph Knoph, Rebecca Stipendiat +47-22857802 rebecca.knoph@iped.uio.no Pedagogikk, Kvantitativ metodologi, Språkutvikling, Testutvikling, Item Response Theory
Bilde av Karsten Korbøl Korbøl, Karsten Universitetslektor +47-22844864 99232327 +47-99232327 karsten.korbol@ils.uio.no
Bilde av Heidi Kristensen Kristensen, Heidi Stipendiat heidi.kristensen@ils.uio.no
Bilde av Jarl Kleppe Kristensen Kristensen, Jarl Kleppe Stipendiat +47-22858022 j.k.kristensen@cemo.uio.no
Bilde av Svitlana Kucherenko Kucherenko, Svitlana Stipendiat +47-22840854 svitlana.kucherenko@iped.uio.no Språk og leseforståelse, Pedagogikk, Tospråklig utvikling, Minoritetsspråklige barn og unge
Bilde av Ole Andreas Kvamme Kvamme, Ole Andreas Stipendiat +47-22844867 90011561 90011561 o.a.kvamme@ils.uio.no
Bilde av Tone Kvernbekk Kvernbekk, Tone Professor, stedfortredende instituttleder og undervisningsleder +47-22858164 tone.kvernbekk@iped.uio.no Pedagogikk, Pedagogiske grunnlagsspørsmål, Pedagogisk filosofi
Bilde av Anett Kaale Kaale, Anett Førsteamanuensis +47-22856636 +47-41780045 anett.kaale@isp.uio.no autismespekterforstyrrelse, autisme, intervensjon, barnehage, sosial kommunikasjon
Bilde av Hege Kaarstein Kaarstein, Hege Forsker +47-22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Bilde av Leif Christian Lahn Lahn, Leif Christian Professor +47-22857076 +47-99557448 l.c.lahn@iped.uio.no Voksenopplæring, IKT og læring, Arbeidslivslæring, Pedagogikk, Kvalitativ metodologi
Bilde av Eivind Larsen Larsen, Eivind Stipendiat eivind.larsen@ils.uio.no
Bilde av Jesper Eckhardt Larsen Larsen, Jesper Eckhardt Postdoktor +47-22844711 j.e.larsen@iped.uio.no Pedagogikk, Utdanningshistorie, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Bilde av Linda Larsen Larsen, Linda Postdoktor +47-22857733 linda.larsen@isp.uio.no